روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: ایران سرویس24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دو نکته مهم مراقبتی یخچال از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دو نکته مهم مراقبتی یخچال

همانطور که در مقاله “نکات پیشگیری از خرابی ماشین لباسشویی” گفته شد کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی همواره این دغدغه را دارند که مشتریان و استفاده کنندگان از محصولات خانگی یتوانند به نحو صحیح و مناسبی از لوازم خانگی خود استفاده کنند. چرا که در این صورت هم بازدهی و راندمان دستگاه بالاتر می رود و […]

The post دو نکته مهم مراقبتی یخچال appeared first on ایران سرویس۲۴.

همانطور که در مقاله “نکات پیشگیری از خرابی ماشین لباسشویی” گفته شد کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی همواره این دغدغه را دارند که مشتریان و استفاده کنندگان از محصولات خانگی یتوانند به نحو صحیح و مناسبی از لوازم خانگی خود استفاده کنند. چرا که در این صورت هم بازدهی و راندمان دستگاه بالاتر می رود و هم طول عمر و دوام آن افزایش می یابد و هم اینکه کمتر نیازمند انجام تعمیرات لوازم خانگی خواهند شد.در این نکته به دو نکته اساسی در رابطه با موارد نگهداری و مراقبت از یخچال از منظر متخصصان تعمیرات لوازم خانگی اشاره خواهیم کرد که بیشتر مراجعات برای انجام تعمیرات لوازم خانگی درباره یخچال ریشه در این دو موردی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.1- پاک کردن کویل های کندانسور:وقتی که کویل های کندانسور توسط غبار و ذرات گرد و خاک و مو پوشانده شود، موتور یخچال برای آنکه بتواند گرما را به محیط بیرون منتقل کند نیاز به انجام کار بیشتری دارد. که باعث می شود هم فشار بیشتری به موتور وارد شود و هم مصرف انرژی یخچال بیشتر شود. بنابراین کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی توصیه می کنند سالی یک بار کویا های کندانسور را با جارو برقی و فرچه مخصوص پاک کنید.2- چک کردن لاستیک دور درب یخچالبه گفته متخصصان تعمیرات لوازم خانگی بیشترین هدر رفت انرژی یخچال از طریق درب آن صورت می گیرد. و وظیفه درب این است که مواد غذایی موجود در یخچال را سرد و خنک نگه دارد تا کارآیی یخچال ماکزیمم باشد. اگر لاستیک درب دارای نشتی باشد بهتر است در اولین فرصت نسبت به تعویض آن اقدام کنید. در غیر این صورت باید هزینه های بیشتری برای تعمیرات لوازم خانگی خود کنار بگذارید.یخچال می تواند به مشکلات و معایب دیگری دچار شود که برای اطلاع پیدا کردن از این مشکلات می توانید به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس مراجعه نمایید و در صورتی که هر گونه اشکال و ایرادی در یخچال خود مشاهده کردید و دیدید که کارآیی و راندمان آن کاهش پیدا کرده است بهتر است با متخصصان تعمیرات لوازم خانگی ما در ایران سرویس تماس بگیرید.

مطلب با عنوان دو نکته مهم مراقبتی یخچال از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دو نکته مهم مراقبتی یخچال از وب سایت ایران سرویس24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایران سرویس24 iranservice24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون