روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: ایران سرویس24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا لباسشویی شما بوی بد می دهد؟ از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا لباسشویی شما بوی بد می دهد؟

با دنبال کردن سلسله مقالات ایران سرویس در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی، شما می توانید بسیاری از ایرادات و اشکالات دستگاه لباسشویی خود را عیب یابی کرده و بدون نیاز به مراجعه به کارشناسان و تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی از عهده تعمیر و سرویس ماشین خود برآیید. و فقط در موارد اساسی که […]

The post آیا لباسشویی شما بوی بد می دهد؟ appeared first on ایران سرویس۲۴.

با دنبال کردن سلسله مقالات ایران سرویس در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی، شما می توانید بسیاری از ایرادات و اشکالات دستگاه لباسشویی خود را عیب یابی کرده و بدون نیاز به مراجعه به کارشناسان و تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی از عهده تعمیر و سرویس ماشین خود برآیید.و فقط در موارد اساسی که اشکال پیش آمده دارای حساسیت یا پیچیدگی خاصی می باشد و خودتان از عهده تعمیر آن بر نمی آیید می توانید به متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایران سرویس تماس بگیرید. مثلا ما در نوشته قبلی (“تعمیرات ماشین لباسشویی وقتی که لباس ها خوب شسته نمی شود“) شما را با اشکالاتی که می تواند باعث خوب شسته نشدن لباس ها شود، آشنا کردیم. و راه حل های تعمیرات ماشین لباسشویی را برای هر یک از آن اشکالات برشمردیم.در این نوشته به این مساله خواهیم پرداخت که برخی مشتریان با آن مواجه می شوند و اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی خود می کنند. و آن این است که ماشین لباسشویی آن ها بوی بد می دهد. در ادامه به برخی از علت های اصلی این مساله خواهیم پرداخت.– اولین دلیلی که به گفته متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی می تواند باعث این مشکل شود این است که در اطراف یا داخل لباسشویی کپک یا قارچ تولید شده و رشد کرده است. که یکی از دلایل آن عدم تمیز کردن ماشین لباسشویی به طور مرتب می باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم و در صفحه تعمیرات ماشین لباسشویی ایران سرویس نیز ذکر شد، بدنه لباسشویی و لاستیک دور درب آن باید به طور مرتب و ماهیانه تمیز شود.یکی دیگر از مواردی که به گفته تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی می تواند باعث بوی بد دستگاه لباسشویی شود که این بو در صورت استمرار ممکن است به لباس های شما نیز سرایت کند این است که برای شستشوی لباس های خود از مواد شوینده بیش از حد معمول استفاده کرده اید که این مواد شوینده به دلیل کامل شسته نشدن، در دستگاه باقی مانده و پس از مدتی تولید بوی بد می کنند.با همه این تفاصیل تنها راه رهایی از بوی بد دستگاه و تعمیرات ماشین لباسشویی در این مورد این است که با مواد شوینده مناسب ماشین را مورد شستشو و تمیزکاری قرار دهید. اما ممکن است با اینکه به طور مداوم دستگاه را مورد شستشو و نظافت قرار می دهید اما همچنان ماشین لباسشویی شما بوی بد از خود منتشر کند. در این صورت راهکار متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی چیست؟یکی از عمده دلایلی که به گفته تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی می تواند موجب این مساله شود این است که پودر رختشویی یا مواد شوینده ای که برای شستشوی لباس های خود استفاده می کند همواره مقداری از آن در مخزن ماده شوینده باقی می ماند.در صورت بروز این مشکل جهت تعمیرات ماشین لباسشویی خود لازم است که بررسی کنید آیا مواد شوینده ای که درون لباسشویی می ریزید متناسب با دستگاه است یا خیر؟ به این منظور می توانید از دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کمک بگیرید و در صورت عدم تناسب، برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود از مواد شوینده مناسب استفاده کنید.مساله دیگری که ممکن است شما را نیازمند به مراجعه به تعمیرات ماشین لباسشویی کند این است که مخزن ریختن ماده شوینده را نظافت نمی کنید. در این صورت لازم است به طور مرتب آن را تمیز کرده و بشویید تا مانع از باقی ماندن پودر رختشویی در مخزن شود.

مطلب با عنوان آیا لباسشویی شما بوی بد می دهد؟ از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا لباسشویی شما بوی بد می دهد؟ از وب سایت ایران سرویس24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایران سرویس24 iranservice24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون