روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: ایران سرویس24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان

همانطور که می دانید هنگام وارد شدن زمستان خانه های مجهز به سیستم تهویه مطبوع اقدام به استفاده از سیستم های اسپلیت جهت گرمایش خانه می کنند. اما معمولا پس از نیمی از سال عدم استفاده، ممکن است دستگاه دچار خرابی و اشکال شده باشد و نیاز به تعمیر لوازم خانگی داشته باشد. به همین […]

The post نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان appeared first on ایران سرویس۲۴.

همانطور که می دانید هنگام وارد شدن زمستان خانه های مجهز به سیستم تهویه مطبوع اقدام به استفاده از سیستم های اسپلیت جهت گرمایش خانه می کنند. اما معمولا پس از نیمی از سال عدم استفاده، ممکن است دستگاه دچار خرابی و اشکال شده باشد و نیاز به تعمیر لوازم خانگی داشته باشد. به همین دلیل پیش از راه اندازی بهتر است به توصیه های متخصصان تعمیرات لوازم خانگی که در ادامه خواهد آمد، گوش بسپارید.1- ترموستات: اولین قدم برای تعمیرات لوازم خانگی بررسی ترموستات است که به خوبی در خانه متصل باشد و کار کند.2- جریان هوا: در قدم بعدی یک تکنسین تعمیرات لوازم خانگی اقدام به چک کردن جریان هوا می کند که در محیط اطراف سیستم تهویه مطبوع باید اجازه جریان هوا وجود داشته باشد.3- سیم کشی: تکنسین تعمیرات لوازم خانگی شما به رعایت موارد ایمنی کانال را برداشته و اتصال موتور القاگر و دریچه گاز را چک می کند و اطمینان حاصل می کند که سیم های ترموستات را چک می کند که دچار قطعی یا سوختگی نباشد.4- مشعل: پس از چک کردن سیم کشی قدم بعدی بررسی کردن مشعل و اطمینان از روشن بودن آن است که توسط متخصص تعمیرات لوازم خانگی انجام می شود.5- فیلتر: مرحله بعدی تعمیرات لوازم خانگی بررسی فیلتر و تعویض آن در صورت کثیف بودن است. چرا که فیلتر کثیف باعث کاهش کارآیی دستگاه می شود.6- مونواکسید کربن: مرحله بعدی چک کردن تولید گاز مونواکسید کربن توسط دستگاه می باشد چرا که تولید این گاز بی بو سمی و کشنده است.7- موتور: باید توسط تکنسین تعمیرات لوازم خانگی بررسی گردد که موتور دستگاه روغن کاری شودقدم آخر در سرویس و آماده سازی سیستم تهویه مطبوع برای گرمایش تمیز کردن آن به وسیله جارو برقی است. برای آشنایی بیشتر با کلیات الزامات تعمیر لوازم خانگی بهتر است با تکنسین ها و متخصصان ما تماس گرفته و یا به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس مراجعه نمایید.

مطلب با عنوان نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان از وب سایت ایران سرویس24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایران سرویس24 iranservice24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون