روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: ایران سرویس24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عیب یابی بخاری برقی و تعمیرات لوازم خانگی در این خصوص از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عیب یابی بخاری برقی و تعمیرات لوازم خانگی در این خصوص

در نوشته “اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن” راجع به اینکه بخاری الکتریکی از چه اجزایی تشکیل شده سخن گفتیم. همچنین به روش هایی که متخصصان تعمیرات لوازم خانگی در این رابطه به کار می گیرند صحبت کردیم. در این نوشته به چند مشکل عمده از نواقص عمده که برای بخاری برقی پیش […]

The post عیب یابی بخاری برقی و تعمیرات لوازم خانگی در این خصوص appeared first on ایران سرویس۲۴.

در نوشته “اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن” راجع به اینکه بخاری الکتریکی از چه اجزایی تشکیل شده سخن گفتیم. همچنین به روش هایی که متخصصان تعمیرات لوازم خانگی در این رابطه به کار می گیرند صحبت کردیم.در این نوشته به چند مشکل عمده از نواقص عمده که برای بخاری برقی پیش می آید و روش های تعمیرات لوازم خانگی در خصوص آن صحبت خواهیم کرد.1- بخاری الکتریکی گرما ایجاد نمی کند.برای تعمیرات لوازم خانگی در هنگامی که بخاری اصلا گرما تولید نمی کند به موارد زیر باید توجه نمود.– برق بخاری را چک کنید. یا پریز مربوطه فاقد برق است و یا دوشاخه به درستی درون پریز وارد نشده. ضمنا از سلامت دو شاخه و قطع نبودن سیم رابط مطمئن شوید. در ضمن به توصیه متخصصان تعمیرات لوازم خانگی از سالم بودن المنت ها و کلید بخاری الکتریکی نیز باید مطمئن گردید.2- یکی از اشکالاتی که به گفته متخصصان تعمیرات لوازم خانگی می تواند برای بخاری برقی پیش آید این است که وقتی به بدنه آن دست بزنید دچار برق گرفتگی شوید. در این حالت اصطلاحا گفته می شود که بخاری دچار اتصال بدنه شده است.جهت تعمیرات لوازم خانگی خود در این مورد سعی کنید ابتدا به ریشه یابی مشکل بپردازید.– ممکن است در نقطه ای که سیم رابطه به درون بخاری وارد شده، سیم قطع شده باشد و با بدنه بخاری دچار اتصال شده باشد که باید سیم را عایق کنید. و یا اینکه ممکن است عایقی که بین پایه المنت ها و بدنه بخاری وجود دارد خراب شده باشد که تنها راه حل مشکل در این صورت از نظر کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی تعویض پایه عایق المنت می باشد. البته در بخاری هایی که دارای فن می باشند احتمال آنکه فن دچار اتصال بدنه گردد نیز وجود دارد که در این صورت بهتر است موتور فن را به کلی جایگزین کنید.برای آنکه در رابطه با روش های تعمیرات لوازم خانگی آشنایی بیشتری کسب کنید می توانید به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس مراجعه نمایید و اگر با دنبال کردن دستورالعمل های بالا همچنان بخاری شما دارای اتصال بدنه باشد وقت آن است که با کارشناسان و متخصصان ما در ایران سرویس تماس حاصل نمایید.

مطلب با عنوان عیب یابی بخاری برقی و تعمیرات لوازم خانگی در این خصوص از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عیب یابی بخاری برقی و تعمیرات لوازم خانگی در این خصوص از وب سایت ایران سرویس24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایران سرویس24 iranservice24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون