روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: ایران سرویس24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نکات ایمنی در تعمیرات بخاری برقی از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نکات ایمنی در تعمیرات بخاری برقی

همانطور که در نوشته “اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن” بیان شد با اجزای مختلف یک بخاری برقی و روش های مختلفی که متخصصان تعمیرات لوازم خانگی برای سرویس و رفع عیب آن به کار می برند آشنا شدیم. اما باید در این رابطه مراقب باشیم که تعمیرات لوازم خانگی حتما باید یک […]

The post نکات ایمنی در تعمیرات بخاری برقی appeared first on ایران سرویس۲۴.

همانطور که در نوشته “اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن” بیان شد با اجزای مختلف یک بخاری برقی و روش های مختلفی که متخصصان تعمیرات لوازم خانگی برای سرویس و رفع عیب آن به کار می برند آشنا شدیم.اما باید در این رابطه مراقب باشیم که تعمیرات لوازم خانگی حتما باید یک سری نکات ایمنی را مورد رعایت قرار دهد تا با استفاده از ایننکات و توجه به آن ها در حین انجام فرآیند تعمیرات لوازم خانگی به خود یا وسایل خونه خود آسیب و صدمه وارد نکنیم. در ادامه به برخی نکات ایمنی که کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی رعایت آن ها را در حین انجام تعمیر بخاری برقی لازم می دانند اشاره خواهیم کرد.نکته اول اینکه همچون سایر فعالیت های تعمیرات لوازم خانگی باید از ابزار و وسایل مناسب و ایمن استفاده کنید. نکته بعدی اینکه پیش از شروع تعمیرات لوازم خانگی برفی ابتدا دوشاخه دستگاه را از پریز بکشید.نکته دیگری که متخصصان تعمیرات لوازم خانگی به آن اشاره می کنند این است که از بخاری برقی صرفا برای ایجاد گرمایش در محیط استفاده کنید و سعی نکنید برای گرم کردن غذا و یا پخت و پز از این وسیله بهره ببرید.مساله بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که بخاری های برقی با سیم به زمین متصل هستند که به آن سیم ارت گفته می شود. باید حتما اتصال سیم ارت را چند وقت یکبار چک کنید که دچار قطعی نشده باشد.اگر المنت دستگاه ایراد پیدا کرد تا عوض نکردن المنت مربوطه دستگاه را روشن نکنید چون احتمال اتصالی و یا آتش سوزی وجود دارد. به همین جهت محض احتیاط بهتر است بخاری برقی را در فاصله نزدیک با مواد قابل احتراق و آتش سوری قرار ندهید.عایق بندی دسنگاه نیز از موارد مهمی است که باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد. به علاوه بخاری برقی به جهت جریان الکتریسیته باید از آب و رطوبت دور نگه داشته شود. در این راستا به خصوص باید در نصب بخاری های برقی در حمام و سرویس بهداشتی دقت لازم را به خرج داد.در صفحه تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس می توانید با موارد بیشتری در این زمیه آشنا شوید و برای رعایت بهتر ایمنی در تعمیرات لوازم خانگی خود می توانید با کارشناسان و مشاوران ایران سرویس تماس بگیرید.

مطلب با عنوان نکات ایمنی در تعمیرات بخاری برقی از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نکات ایمنی در تعمیرات بخاری برقی از وب سایت ایران سرویس24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایران سرویس24 iranservice24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون