روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: ایران سرویس24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تعمیرات لوازم خانگی یا تعویض آن از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تعمیرات لوازم خانگی یا تعویض آن

تعجبی نیست که لوازم خانگی خراب شده، می تواند یک مشکل بزرگ برای هر خانه به حساب آید و این سوال که آیا تعمیرات لوازم خانگی لازم است یا موعد تعویض آن فرا رسیده است. چرا که بسیاری از کارهای زندگی خود را این روزها به عهده لوازم و محصولات خانگی سپرده ایم.به همین دلیل […]

The post تعمیرات لوازم خانگی یا تعویض آن appeared first on ایران سرویس۲۴.

تعجبی نیست که لوازم خانگی خراب شده، می تواند یک مشکل بزرگ برای هر خانه به حساب آید و این سوال که آیا تعمیرات لوازم خانگی لازم است یا موعد تعویض آن فرا رسیده است. چرا که بسیاری از کارهای زندگی خود را این روزها به عهده لوازم و محصولات خانگی سپرده ایم.به همین دلیل لازم است نسبت به حفظ و نگهداری و استفاده صحیح از آن کوشا باشیم. در این راستا مطالعه مقاله “نکات کاربردی نگهداری از لوازم خانگی” توصیه می گردد.وقتی نوبت به تعمیرات لوازم خانگی می رسد باید گفت که هر دستگاه و وسیله ای روزی به نقطه ای می رسد که راندمان و کارآیی آن کم می شود. و معمولا هزینه تعمیر لوازم خانگی کم تر از هزینه تعویض و جایگزینی آن است. اگر چه تعمیرات لوازم خانگی در مواردی که می دانیم پس از چندی دوباره مجبوریم برای تعمیر آن هزینه کنیم و یا از لحاظ تکنولوژیکی کاملا منسوخ و از کار افتاده شده، معنی ندارد. برای آگاهی بیشتر در این زمینه به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس مراجعه نمایید.– سن: یکی از مواردی که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا زمان تعویض لوازم خانگی فرا رسیده یا با تعمیر لوازم خانگی می توان مشکل پیش آمده را برطرف کرد، این است که به طول عمر و سن محصول مورد نظر توجه کنیم. بسیاری از لوازم خانگی دارای طول عمر مفید تعیین شده هستند و زمانی که سن دستگاه مربوطه از مدت مشخص شده عبور کند، ایده بهتری است که به جای تعمیرات لوازم خانگی به فکر تعویض آن باشیم. البته برخی محصولات مثل اشیای عتیقه یا محصولاتی که با افزایش عمر، ارزشمندتر می شوند از این قاعده مستثنا هستند.– گارانتی: باید مشخص شود که آیا دستگاه شما دارای گارانتی تعمیرات لوازم خانگی رایگان است یا خیر. زیرا در صورتی که هنوز دستگاه شما در بازه زمانی تعمیرات لوازم خانگی رایگان است پس تعمیر بهترین راه است. گارانتی مساله پر اهمیتی است چرا که برخی اوقات تعویض قطعات می تواند بسیار گران تمام شود و حتی در حد خرید یک دستگاه جدید هزینه بردارد. بنابراین پیش از تصمیم گیری راجع به تعویض یا تعمیرات لوازم خانگی لازم است که مدت زمانی گارانتی محصول را چک کنید.– قیمت و هزینه: متخصصان تعمیرات لوازم خانگی توصیه می کنند که اگر هزینه کلی تعمیرات لوازم خانگی شما از نصف هزینه خرید آن بیشتر شود بهتر است به جای تعمیر و سرویس به فکر خرید یک دستگاه تازه باشید. با توجه به موارد بالا می توان به این نتیجه دست یافت که در موارد زیر باید به جای تعویض دستگاه به دنبال تعمیرات لوازم خانگی خود باشید.– اگر محصول شما هنوز تحت گارانتی باشد.– محصول شما یک وسیله آنتیک است که جایگزینی آن هزینه زیادی را به شما متحمل می کند.– وقتی که پروسه تعمیرات لوازم خانگی اندک باشد و باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.اما در موارد زیر نوبت جایگزینی محصول خانگی است:– گارانتی محصول شما تمام شده باشد.– هزینه تعمیرات لوازم خانگی بیش از نصف قیمت یک مدل جدید باشد.– وسیله شما از لحاظ تکنولوژی های جدید منسوخ شده باشد.اگر هنوز مطمئن نیستید که لوازم خانگی خود را تعویض کنید یا زمان تعویض آن فرا رسیده بهتر است با متخصصان و مشاوران ایران سرویس تماس بگیرید.

مطلب با عنوان تعمیرات لوازم خانگی یا تعویض آن از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تعمیرات لوازم خانگی یا تعویض آن از وب سایت ایران سرویس24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایران سرویس24 iranservice24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون