روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: ایران سرویس24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تعمیرات لوازم خانگی (جارو برقی) از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تعمیرات لوازم خانگی (جارو برقی)

همانطور که درباره تعمیرات لوازم خانگی گفته می شود همواره نگهداری و استفاده مناسب بهترین راهکار است که دستگاه شما دچار خرابی و نقص نشده و شما را وادار به انجام فرآیندهای تعمیرات لوازم خانگی نکند. در این نوشته قصد داریم به چند مورد از خرابی های رایج جارو برقی از نظر متخصصان تعمیرات لوازم […]

همانطور که درباره تعمیرات لوازم خانگی گفته می شود همواره نگهداری و استفاده مناسب بهترین راهکار است که دستگاه شما دچار خرابی و نقص نشده و شما را وادار به انجام فرآیندهای تعمیرات لوازم خانگی نکند. در این نوشته قصد داریم به چند مورد از خرابی های رایج جارو برقی از نظر متخصصان تعمیرات لوازم خانگی و همچنین راهکارهای تعمیر آن بپردازیم. اما بهتر است پیش از مطالعه این نوشته سری هم به مقاله “راهکارهایی برای محافظت از جارو برقی” زده تا با روش های صحیح مراقبت و به کار گیری جارو برقی آشنا شوید. که این آشنایی نیاز شما را برای تعمیرات لوازم خانگی کاهش می دهد.یکی از رایج ترین ایراداتی که استفاده کنندگان از جارو برقی آن ها را وادار به مراجعه به متخصصان تعمیرات لوازم خانگی می کند، این است که دستگاه خود را به برق زده ولی با فشار شستی استارت، جارو روشن نمی شود. برای آنکه مراحل تعمیرات لوازم خانگی را به درستی طی کنید، ابتدا برق و ولتاز برق خانه خود را چک کنید. اگر از لحاظ برق شهری مشکلی وجود نداشته باشد، آن گاه پریز مربوطه را با یک وسیله برقی دیگر چک کنید، اگر پریز مورد نظر نیز سالم باشد، آنگه نوبت به تعمیرات لوازم خانگی می رشد چرا که ایراد از جارو برقی شماست.در مرحله بعد، دوشاخه و کابل جارو برقی را چک کنید، برای این کار می توانید کابل دستگاه را با یک کابل و دو شاخه که از سلامت آن مطمئن هستید، تعویض کنید. اگر دستگاه شروع به کار کرد که مشکل حل شده است ولی در صورتی که همچنان خاموش بود، قدم بعدی در تعمیرات لوازم خانگی مربوط به جارو برقی به کلید استارت مربوط است. چک کنید که آیا کلید استارت جارو به دلیل استفاده زیاد دچار استهلاک یا شکستگی نشده باشد. که در این صورت باید آن را تعویض کنید. اگر مشکل همچنان برقرار باشد باید به متخصص تعمیر لوازم خانگی مراجعه کنید.مشکل مرسوم دیگر جارو برقی بازدهی کم آن و ضعیف شدن قدرت مکش آن است. ایراد اصلی در این مورد مربوط به کثیفی و گرفتگی فیلترها می باشد که خودتان می توانید با استفاده از راهنمای جارو برقی به تعویض آن اقدام کنید. در صورتی که در این رابطه با مشکلی برخورد کردید به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس مراجعه کرده و یا با متخصصان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

مطلب با عنوان تعمیرات لوازم خانگی (جارو برقی) از وب سایت ایران سرویس24 iranservice24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تعمیرات لوازم خانگی (جارو برقی) از وب سایت ایران سرویس24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایران سرویس24 iranservice24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون