روی خط خبر

موضوع: نوشیدنی ها منبع: ایلیا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طرز تهیه اسپرسینو | فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا از وب سایت ایلیا iliya با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طرز تهیه اسپرسینو | فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا

اسپرسینو نوشیدنی بسیار خوشمزه که اصالتا به کشور ایتالیا باز می گردد ولی متاسفانه دقیقا مشخص نیست که […]

The post طرز تهیه اسپرسینو appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

اسپرسینو نوشیدنی بسیار خوشمزه که اصالتا به کشور ایتالیا باز می گردد ولی متاسفانه دقیقا مشخص نیست که این نوشیدنی بسیار خوشمزه از چه زمانی و توسط چه کسی تهیه شده است.این نوشیدنی خوشمزه از مخلوط نوتلا ، پودر کاکائو ، اسپرسو و کف شیر درست می شود و کمتر کسی می تواند ادعا کند که حداقل به یکی از این مواد لازم موجود دراین نوشیدنی علاقه ندارد. حال اگر این چهار ماده ی خوشمزه و بسیار محبوب به اتفاق یکیدیگر نوشیدنی ای تولید کنند دیگر چه کسی می تواند در برابر خوردن آن مقاومت کند ؟چند نکته قبل از تهیهبرای به دست آمدن بهترین نوشیدنی باید ابتدا مواد لازم را به خوبی تهیه نماییم . یکی از مهمترین مواد لازم در این نوشیدنی اسپرسو است که باید به بهترین نحو تهیه شود تا طعم نوشیدنی اسپرسینو نیز بهتر شود.تهیه اسپرسو از دانه ی قهوه تک خاستگاه اصلا توصیه نمی شود و بهتر است از ترکیبات قهوه برای تهیه اسپرسو استفاده کرد.مواد لازم برای تهیه اسپرسینو برای یک نفرنوتلا .دابل شات اسپرسو تازه .60 گرم شیر بخارزده .پودر کاکائو .طرز تهیهبرای تهیه این نوشیدنی بسیار خوشمزه ابتدا نوتلا را به بدنه و کف لیوان می مالیم تا کاملا کف و دیواره های لیوان مملو از نوتلا شود .سپس پودر کاکائو را به مقدار لازم و دلخواه درون لیوان و بر روی نوتلا می ریزیم. بنابر این ته لیوان را نوتلا و پودر کاکائو در بر می گیرد.سپس به سراغ اسپرسو می رویم . لیوان پر از نوتلا را در زیر دستگاه اسپرسوساز قرار می دهیم و دابل شات اسپرسو داخل آن می ریزیم.در این مرحله و برای به دست آوردن شیر بخار زده ، شیر را داخل پیچر ریخته و درزیر نازل بخار قرار می دهیم. توجه داشته باشید که نیازی به کف شیر نیست و فقط شیر باید کمی داغ شود و بخار زده شود. سپس این شیر را درون لیوان به روی اسپرسو می ریزیم.در مرحله اخر دوباره پودر کاکائو را برداشته و کمی برای تزیین به روی نوشیدنی می پاشیم.امیدوارم از این نوشیدنی بسیار خوشمزه و مقوی لذت ببرید. با قهوه ایلیا همراه باشید…به اشتراک بگذارید:

مطلب با عنوان طرز تهیه اسپرسینو | فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا از وب سایت ایلیا iliya با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طرز تهیه اسپرسینو | فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا از وب سایت ایلیا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایلیا iliya مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون