روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان Yealink EXP38 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

Yealink EXP38 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر

ماژول توسعه EXP38 ماژول توسعه Yealink EXP38 به دلیل قابلیت و قیمت مناسب یکی از مواردی است که از سوی شرکت یلینک به کاربرانی که در سازمان و یا اداراتی که دارای حجم زیادی تماس هستند توصیه می شود. این ماژول توسعه برای افزایش داخلی ها بر روی تلفن های […]

نوشته Yealink EXP38 Expansion Module اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

ماژول توسعه Yealink EXP38 به دلیل قابلیت و قیمت مناسب یکی از مواردی است که از سوی شرکت یلینک به کاربرانی که در سازمان و یا اداراتی که دارای حجم زیادی تماس هستند توصیه می شود.این ماژول توسعه برای افزایش داخلی ها بر روی تلفن های تحت شبکه یلینک مدل T28P و T26P به کار می رود.این دستگاه دارای ۳۸ کلید DSS قابل برنامه ریزی است که هر کدام دارای یک چراغ دو رنگ می باشند و از طریق یک خط کابل RJ-11 متصل شده و توسط تلفن IP کنترل می شوند.برای هر تلفن می توان از ۶ مدل از این نوع ماژول استفاده کرد، بنابراین امکان افزودن ۲۲۸ کلید عملیاتی جدید به تلفن های فوق وجود دارد.این ماژول پیشرفته تلفن های آی پی قابلیت برنامه ریزی برای شماره گیری سریع،BLF ،BLA، انتظار مکالمه, انتقال مکالمه, پست صوتی ,تماس سریع و امکان پاسخ گویی به خط های دیگررا دارد.قابلیت ها به اختصار:Power adapter : AC 100~240V inputand DC 5V/1.2A outputوزن: ۲۵۵gابعاد: ۴۲*۱۴۳*۱۳۲تعداد پورت ورودی و خروجی داده ۲ پورت RJ12LED های رنگ دوگانه (قرمز یا سبز) برای اطلاعات وضعیت خطاین مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi شاید این مطالب را نیز بپسندید Yealink EXP39 Expansion Moduleتعداد بازدید: 1ماژول توسعه Yealink EXP39 یکی دیگر از ماژول های پرکاربرد شرکت یالینک مدل Yealink EXP39 Expansion می باشد که مناسب برای تلفن های تحت شبکه یل... ماژول توسعه Yealink EXP20تعداد بازدید: 2ماژول توسعه یلینک مدل EXP20 Yealink EXP20 Expansion Module یکی از ماژول های توسعه شرکت یلینک می باشد که آی پی فون های تحت شبکه Yealink T27... تلفن کنفرانس Yealink CP920تعداد بازدید: 7تلفن CP920 یالینک تلفن کنفرانس CP920 با طراحی کاربر محورو ترکیبی از سادگی مناسب برای اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط است. با توجه به کیفیت با...

مطلب با عنوان Yealink EXP38 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان Yealink EXP38 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون