روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان Yealink EXP39 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

Yealink EXP39 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر

ماژول توسعه Yealink EXP39 یکی دیگر از ماژول های پرکاربرد شرکت یالینک مدل Yealink EXP39 Expansion می باشد که مناسب برای تلفن های تحت شبکه یلینک مدل T28P و T26P می باشد. محصول توصیه شده جایگزین ماژول توسعه EXP20 است، که تکنولوژی عملکرد وسیع تری را ارائه می دهد. این […]

نوشته Yealink EXP39 Expansion Module اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

یکی دیگر از ماژول های پرکاربرد شرکت یالینک مدل Yealink EXP39 Expansion می باشد که مناسب برای تلفن های تحت شبکه یلینک مدل T28P و T26P می باشد.محصول توصیه شده جایگزین ماژول توسعه EXP20 است، که تکنولوژی عملکرد وسیع تری را ارائه می دهد.این ماژول دارای ابعاد ۱۶۰*۳۲۰ برای نمایش مشخصات و ۲۰ کلید قابل برنامه ریزی به همراه LED دورنگ می باشد.همچنین به وسیله کلید صفحه بعد امکان افزودن این تعداد به ۴۰ کلید وجود دارد.هر کلید قابل برنامه ریزی بر روی این ماژول از قابلیت های شماره گیری سریع، BLF / BLA، اینترکام، call forward ، transfer ، hold ، park، pickup پشتیبانی می کند. Yealink EXP39 ایده آل برای کارکنان اداری و مدیرانی است که نیاز به نظارت و مدیریت حجم زیادی از تماس ها را به صورت منظم دارند.برای هر تلفنی که به این مدل ماژول متصل می شود می توانید تا ۶ ماژول توسعه EXP39 را متصل کنید بنابراین امکان افزودن ۲۴۰ کلید عملیاتی جدید به تلفن های فوق وجود دارد. قابلیت ها به اختصار:Power adapter: AC 100i 240VDC 5V 102Aوزن : ۲۹۰gابعاد : ۱۴۵x182x100mm۲xRJ12 (6P6C) ports for data in and outتجربه بصری با گرافیک LCD 160×320۲۰ کلید فیزیکی هر کدام با یک LED دو رنگی۲۰ کلید اضافی از طریق سوئیچ صفحهاین مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi شاید این مطالب را نیز بپسندید Yealink EXP38 Expansion Moduleتعداد بازدید: 1ماژول توسعه EXP38 ماژول توسعه Yealink EXP38 به دلیل قابلیت و قیمت مناسب یکی از مواردی است که از سوی شرکت یلینک به کاربرانی که در سازمان و ی... ماژول توسعه Yealink EXP20تعداد بازدید: 2ماژول توسعه یلینک مدل EXP20 Yealink EXP20 Expansion Module یکی از ماژول های توسعه شرکت یلینک می باشد که آی پی فون های تحت شبکه Yealink T27... تلفن کنفرانس Yealink CP920تعداد بازدید: 7تلفن CP920 یالینک تلفن کنفرانس CP920 با طراحی کاربر محورو ترکیبی از سادگی مناسب برای اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط است. با توجه به کیفیت با...

مطلب با عنوان Yealink EXP39 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان Yealink EXP39 Expansion Module | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون