روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ماژول توسعه Yealink EXP20 | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ماژول توسعه Yealink EXP20 | بلاگ ایده آل گستر

ماژول توسعه یلینک مدل EXP20  Yealink EXP20 Expansion Module یکی از ماژول های توسعه شرکت یلینک می باشد که آی پی فون های تحت شبکه Yealink T27P و Yealink T29G می توانند از این مدل ماژول برای افزایش داخلی ها استفاده کنند. ماژول توسعه EXP20 مناسب برای مکان های اداری […]

نوشته ماژول توسعه Yealink EXP20 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

ماژول توسعه یلینک مدل EXP20 Yealink EXP20 Expansion Module یکی از ماژول های توسعه شرکت یلینک می باشد که آی پی فون های تحت شبکه Yealink T27P و Yealink T29G می توانند از این مدل ماژول برای افزایش داخلی ها استفاده کنند.ماژول توسعه EXP20 مناسب برای مکان های اداری و یا کارکنانی است که نیاز به نظارت و مدیریت حجم زیادی از تماس ها را به صورت منظم دارند.طراحی و ساختاین ماژول دارای چند ویژگی مناسب برای کاربر است، پایه های دارای لاستیک به منظور جلوگیری از لغزش و یک پایه انعطاف پذیر که به تلفن اجازه می دهد تا در موقعیت های دینامیک چندگانه بایستد.با استفاده از این ماژول وضعیت تماس داخلی ها برای مدیران و اپراتورهای یک مجموعه قابل دسترسی می باشد.این ماژول دارای صفحه نمایش در ابعاد ۱۶۰*۳۲۰ پیکسل و دارای ۲۰ عدد کلید سخت افزاری برای تعریف ۳۸ داخلی و مشاهده وضعیت آن ها با چراغ LED دورنگ می باشد. هر دکمه EXP20 می تواند برای پشتیبانی از Speed Dial یا Call Park برنامه ریزی شود.اتصال به ۶ ماژولExpandability EXP20 از حداکثر ۶ ماژول توسعه می تواند پشتیبانی کند. لازم به ذکر است که اگر از دو اتصال استفاده می کنید، دستگاه نیاز به منبع تغذیه معمولی ۵V / 1.2A دارد بنابراین برای هرتلفن امکان کنترل وضعیت ۲۲۸ داخلی به وجود خواهد آمد.بر روی این ماژول کلیدهای قابل برنامه ریزیSpeed Dial, Intercom, Hold, Transfer Voicemail, forward, DND و … وجود دارد.توجه داشته باشید که EXP20 نمی تواند مستقل عمل کند و باید به صورت فیزیکی به تلفن Yealink T27G IP یا T29G متصل شود تا عمل کند.قابلیت ها به اختصار:صفحه نمایشLCD با اندازه ۱۶۰*۳۲۰ پیکسلدارای نور پس زمینهقابلیت نمایش دو صفحه با کلید صفحه بعدلیست BLFکنفرانس چند نفرانتقال تماسLDAPقابلیت مرورگر XMLپایه با دو زاویه قابل تنظیماین مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi شاید این مطالب را نیز بپسندید Yealink EXP38 Expansion Moduleتعداد بازدید: 1ماژول توسعه EXP38 ماژول توسعه Yealink EXP38 به دلیل قابلیت و قیمت مناسب یکی از مواردی است که از سوی شرکت یلینک به کاربرانی که در سازمان و ی... Yealink EXP39 Expansion Moduleتعداد بازدید: 1ماژول توسعه Yealink EXP39 یکی دیگر از ماژول های پرکاربرد شرکت یالینک مدل Yealink EXP39 Expansion می باشد که مناسب برای تلفن های تحت شبکه یل... تلفن کنفرانس Yealink CP920تعداد بازدید: 7تلفن CP920 یالینک تلفن کنفرانس CP920 با طراحی کاربر محورو ترکیبی از سادگی مناسب برای اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط است. با توجه به کیفیت با...

مطلب با عنوان ماژول توسعه Yealink EXP20 | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ماژول توسعه Yealink EXP20 | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون