روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلفن کنفرانس Yealink CP920 | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلفن کنفرانس Yealink CP920 | بلاگ ایده آل گستر

تلفن CP920 یالینک تلفن کنفرانس CP920 با طراحی کاربر محورو ترکیبی از سادگی مناسب برای اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط است. با توجه به کیفیت بالای بلندگو پخش صدای مکالمات درهر نقطه به خوبی انجام می شود. این تلفن کنفرانس قابلیت اتصال به گوشی تلفن همراه و رایانه شما […]

نوشته تلفن کنفرانس Yealink CP920 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن CP920 یالینکتلفن کنفرانس CP920 با طراحی کاربر محورو ترکیبی از سادگی مناسب برای اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط است. با توجه به کیفیت بالای بلندگو پخش صدای مکالمات درهر نقطه به خوبی انجام می شود.این تلفن کنفرانس قابلیت اتصال به گوشی تلفن همراه و رایانه شما را از طریق بلوتوث برای شما فراهم می کند. تلفن کنفرانس CP920 به شما تجربه کنفرانس تلفنی ساده و واضح ارائه می دهد.به لطف بهره گیری از ۳ میکروفون، CP920 دامنه صوتی ۲۰ فوت (۶ متر) و ۳۶۰ درجه را ارائه می دهد.با استفاده از بلندگو ۲۰ فوتی صدای بلند در محدوده ۳۶۰ درجه، پخش می شود و تجربه صوتی کامل را ارائه می دهد.با استفاده از تلفن UC MeetingWith Yealink CP920، حداکثر پنج نفر می توانند در کنفرانس تلفنی شرکت کنند که این امر به کاهش هزینه های شرکت شما و صرفه جویی در وقت کمک کنند. این تلفن دارای قابلیت کاهش نویز و صداهای اضافی است.تکنولوژی Proof Noise Yealinkتکنولوژی Proof Noise Yealink شامل دو قابلیت مرتبط است:در حین یک کنفرانس، از ضبط صداهای اضافی جلوگیری می کند.هنگامی که یک نفر صحبت نمی کند، صدای ضبط میکروفون به طور خودکار خاموش می شود تا دوباره صدایی از انسان توسط این تلفن شناسایی شود و روشن شود.تلفن کنفرانس CP920تلفن کنفرانس CP920، تجربه ارتباط کنفرانسی آسان را برای شرکت کنندگان در جلسه و افراد از راه دور فراهم می کند. تلفن کنفرانسی CP960 یلینک جلسات متوسط و بزرگ را هدف قرار می دهد، CP920 برای جلسات کوچک و متوسط طراحی شده است. هر دو گوشی ویژگی های مشترک را دارند: صدای HD، طیف گسترده ای از بلندگو صوتی ۲۰ فوت (۶ مگاپیکسلی) و اثبات صدا برای وضوح و کارایی ارتباطات.قابلیت ها به اختصار:کیفیت صدای صوتی HDNoise Proof Technologyیلینکمحدوده میکروفون ۲۰ فوت (۶ متر)مناسب اتلق کنفرانس کوچک و بزرگساخته شده در آرایه ۳ میکروفون، بلندگو صوتی ۳۶۰ درجهقطربلندگو ۵۶mm و ۵Wاسپیکر Full-duplex با AECکدک ها: G722، ۱C، G726، G729، G723، iLBC، Opus، PCMA، PCMUVAD، CNG، PLC، AJB، AGCحساب VoIPنگه داشتن تماس، DND، ضبط تماستماس کنفرانس ۵ طرفهشماره گیری مجدد، انتظار تماس، تماس اضطراریانتقال تماس، بازگشت تماس، شماره گیری سریعتکنولوژی صدای ضبط شده Yealinkصفحه کلید لمسی حساسجلسه هیبریدی UCکنفرانس PSTN 3 طرفه از طریق Yealink CPN10تنظیم زمان تاریخ به صورت دستی یا به صورت خودکارجفت شدن از طریق بلوتوثدفترچه تلفن با ۱۰۰۰ ورودیدفترچه تلفن از راه دور XML / LDAPسابقه تماس: تماس گرفته شده / دریافت شده / از دست رفتهلیست سیاهاینترکامرد تماس شماره ناشناسIPv4/IPv6SRTP/TLS سیستم امنیتتنظیم مجدد به کارخانه، راه اندازی مجددپشتیبانی از HTTP / HTTPSاین مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi شاید این مطالب را نیز بپسندید تلفن کنفرانسی Yealink CP960تعداد بازدید: 2Yealink CP960 این تلفن کنفرانس دارای سیستم عامل Android 5.1 است. با طراحی ساده این تلفن دارای کاربری آسان است، که برای هر محیط تیمی مناسب ا... تلفن کنفرانس یالینک مدل CP860تعداد بازدید: 5 Yealink CP860 IP Phoneتلفن کنفرانس Yealink CP860 IP انتخابی عالی برای اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط می باشد و می تواند تقاضای حداکثر 1... تلفن تحت شبکه بی سیم W56P یلینک...تعداد بازدید: 9گوشی تحت شبکه بی سیم DECT یلینک تلفن بی سیم Yealink W56P یکی دیگر از تلفن های بی سیم کمپانی یلینک است که مدل پیشرفته تری نسبت به گوشی تحت ش...

مطلب با عنوان تلفن کنفرانس Yealink CP920 | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلفن کنفرانس Yealink CP920 | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون