روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG2511 تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد ۳۲ × ۱۵۹ × ۴۸ میلی متر و وزن ۱۳۰ گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد. تلفن KX-TG2511  شامل صفحه نمایش  بزرگ۱٫۴ اینچی است که با نورروشن در پس زمینه کار را برای کاربر در هنگام تاریکی هم راحت کرده […]

نوشته معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن بی سیم KX-TG2511تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد ۳۲ × ۱۵۹ × ۴۸ میلی متر و وزن ۱۳۰ گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد.تلفن KX-TG2511 شامل صفحه نمایش بزرگ۱٫۴ اینچی است که با نورروشن در پس زمینه کار را برای کاربر در هنگام تاریکی هم راحت کرده است همچنین این نمایشگر می تواند میزان شارژ باتری موجود در تلفن، میزان آنتن دهی و شماره ی تماس ها را نمایش دهد.تکنولوژی DECTتلفن KX-TG2511 دارای قابلیت DECT می باشد که باعث افزایش در کمیت برد و حفظ امنیت در تماس ها می شود همچنین قابلیت افزایش تا ۶ عدد گوشی بی سیم را فراهم می کند.تلفن فوق دارای دفترچه تلفن با قابلیت ثبت ۵۰ شماره تماس از مخاطبین می باشد تا کاربر دسترسی سریع به لیست تماس های خود داشته باشد.اسپیکر قویتلفن فوق دارای اسپیکری قوی است که کاربر می تواند در حین انجام کار بدون نیاز به دست مکالمه داشته باشد. تلفن فوق دارای برد داخلی ۵۰ و برد خارجی ۳۰۰ است تا زمانی که کاربراز پایه فاصله می گیرد باز هم با وضوح کامل صدای مخاطب را بشنود.حالت ECO با فعال سازی حالت ECO، خروجی سیگنال و مصرف برق به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و باعث کاهش در میزان مصرف باتری می شود که این حالت در عمر میزان عمر باتری بسیار موثر است.ملودیزمانی که کاربر از گوشی تلفن فاصله دارد در این هنگام با ۱۰ ملودی موجود بر روی تلفن برای مخاطبین خود زنگی را انتخاب می کند تا در هنگام تماس های ورودی از مخاطبین آن سوی خط مطلع شود.حالت شبتلفن فوق دارای حالت شب می باشد تا در زمان هایی که کاربر تمایل به پاسخگویی تماس های خود را ندارد تلفن را به این حالت در بیاورد تا بی صدا شود.قابلیت ها در تلفن KX-TG2511 به اختصار:حالت Nightدفترچه تلفن ۵۰ شماره ایبلندگوی دیجیتال ۲ طرفه روی گوشی بیسیمتکنولوژی بهبود کیفیت صدای مکالمهمجهز به حالت ECOدارای اسپیکردارای فرکانس ۱٫۹ گیگاهرتزاین مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi شاید این مطالب را نیز بپسندید معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک...تعداد بازدید: 9تلفن بی سیم KX-PRS120 تلفن KX-PRS120 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک است که دارای ابعاد پایه تقریباً 78 x‏ 52 x‏ 80 میلی متر و ابع... معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6671 پاناسونیک...تعداد بازدید: 34تلفن بیسیم KX-TG6671 تلفن بیسیم KX-TG6671 نام یکی دیگر از محصولات پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد. این تلفن دارای قابلیت های متعدد می باش... معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGE232 پاناسونیک...تعداد بازدید: 20تلفن بی سیم KX-TGE232 پاناسونیک تلفن بی سیم KX-TGE232 یکی از محصولات کمپانی پاناسونیک است که شامل دو گوشی بی سیم و یک پایه اصلی به همراه ی...

مطلب با عنوان معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون