روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت کارت دیزا پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت کارت دیزا پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر

 کارت دیزا پاناسونیک کارت دیزا و یا همان اپراتور پاسخگو بر روی سیستم های پرظرفیت پاناسونیک سری TDE-TDA قابل نصب می باشد. این کارت به تنهایی بر روی مراکز سانترال تلفن پاناسونیک قابل نصب نمی باشد ، به همین منظور کارت KX-TDA0190 که کارت آپشنال نامیده می شود روی یک […]

نوشته قیمت کارت دیزا پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کارت دیزا و یا همان اپراتور پاسخگو بر روی سیستم های پرظرفیت پاناسونیک سری TDE-TDA قابل نصب می باشد. این کارت به تنهایی بر روی مراکز سانترال تلفن پاناسونیک قابل نصب نمی باشد ، به همین منظور کارت KX-TDA0190 که کارت آپشنال نامیده می شود روی یک اسلات دستگاه نصب شده و سپس کارت دیزا بر روی آن قرار میگیرد. کارت آپشنال (Optional) دارای قابلیت هایی نظیر : نصب دیزا و کارت درب بازکن و صندوق صوتی بر روی کارت می باشد .هر کارت آپشنال، قابلیت نصب ۲ کارت دیزا بر روی خود دارد. این کارت دارای ۴ کانال دیزا هم زمان می باشد و با توجه به ترافیک تماس می توان آن را تا ۸ تماس همزمان ارتقاء داد.لازم به ذکر است که این کارت ظرفیت ضبط حداکثری ۶۴ پیغام ۸ دقیقه ای را دارد که می توانید توسط آن شرکت خود را معرفی کنید و برای بخش های مختلف داخلی های خاصی را در نظر بگیرید.استفاده از این کارت تا حد زیادی از حجم کار اپراتور می کاهد و بدون تماس با اپراتور می توان به بخش مورد نظر هدایت شد.قیمت این کارت در بازار متحده عربی، ۶۰۰ درهم می باشد. برای تهیه این کارت شما می توانید به نمایندگی های مجاز پاناسونیک مراجعه کنید. شرکت ایده آل گستر یکی از نمایندگی های مجاز پاناسونیک می باشد که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت و ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. خرید هر محصولی از نمایندگی معتبر برند سازنده، دارای مزایایی نیز می باشد:۱: شما مطمئن خواهید بود که جنس خریداری شده در نمایندگی، سالم و اصل می باشد.۲: عدم وجود واسطه در روند خرید باعث می شود که قیمت محصول ثابت بماند و افزایشی پیدا نکند.شرکت ایده آل گستر، واقع در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه ماگنولیا پلاک ۱۱ واحد۳ می باشد. شماره تماس ۰۲۱۸۱۰۱۰ نیز می باشد.این مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi

مطلب با عنوان قیمت کارت دیزا پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت کارت دیزا پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون