روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تنظیمات سانترال پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تنظیمات سانترال پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر

برنامه ریزی تنظیمات سانترال پاناسونیک دستگاه سانترال، مرکزی مخابراتی است که می تواند بهترین راه حل برای مشکلات و محدودیت های خطوط شهری مجموعه های کوچک و بزرگ باشد. این دستگاه با تشکیل سیستم تلفن داخلی و تقسیم خطوط شهری بین آن ها می تواند امکان دسترسی به خطوط را […]

نوشته تنظیمات سانترال پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

دستگاه سانترال، مرکزی مخابراتی است که می تواند بهترین راه حل برای مشکلات و محدودیت های خطوط شهری مجموعه های کوچک و بزرگ باشد. این دستگاه با تشکیل سیستم تلفن داخلی و تقسیم خطوط شهری بین آن ها می تواند امکان دسترسی به خطوط را به همه ی پرسنل و کارمندان ارائه دهد.علاوه بر سیستم تلفن داخلی این دستگاه می تواند بر طبق نیاز های شرکت برنامه ریزی شود و امکانات و قابلیت های مختلفی روی آن قرار داد تا ارتباط برای مشتریان و کارمندان ساده تر شود. سیستم اپراتور گویا می تواند روی دستگاه سانترال تعریف شود که به طور خودکار داخلی ها را به تماس گیرندگان معرفی می کند تا به راحتی بتوانند فرد مورد نظر خود را پیدا کنند. امکان تشکیل صف برای شرکت هایی که تعداد تماس گیرندگان زیادی دارند قابل بهره برداری است.امکان مشاهده شماره تماس گیرندگان با نصب کارت کالر آیدی روی دستگاه سانترال قابل دسترسی است. دستگاه ضبط مکالمات می تواند در کنار سانترال قرار گیرد و توسط یک سیستم کامپیوتری مکالمات شرکت را ضبط کند.ظرفیت دستگاه های سانترال از طریق نصب کارت های ارتقا قابل افزایش است. این کارت ها بر اساس ظرفیت خود می توانند تعداد خطوط شهری، داخلی ها یا هر دو را افزایش دهند. از طریق نصب کارت PRI روی بعضی از دستگاه های سانترال سازگار، می توان از خطوط ۴ یا ۵ رقمی مخابراتی روی دستگاه استفاده کرد.همانطور که می دانید دستگاه سانترال دستگاهی الکترونیکی است که با جریان برق کار می کند و در صورت قطعی برق تمامی تلفن ها از کار می افتد. برای اینکه مانع از قطعی و از دست رفتن تماس ها شوید می توانید از باتری بک آپ استفاده کنید که می تواند تا چند ساعت جریان برق را پشتیبانی کند.توجه داشته باشید که برای نصب هر کارت و برنامه ریزی دستگاه باید از نفرات فنی متخصص در حوزه مخابرات و سانترال که تجربه کافی در این زمینه دارند بهره بگیرید. اگر از افراد غیر متخصص برای نصب و راه اندازی سیستم سانترال خود استفاده کنید ممکن است خسارات جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود.این مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi

مطلب با عنوان تنظیمات سانترال پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تنظیمات سانترال پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون