روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خط تلفن سانترال چیست؟ | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خط تلفن سانترال چیست؟ | بلاگ ایده آل گستر

خط تلفن سانترال همانگونه که مستحضرید، سانترال دستگاهی است که تعداد خطوط شهری را به چند خط داخلی تقسیم بندی می کند که تعداد این خطوط داخلی بستگی به ظرفیت دستگاه سانترال دارد. استفاده از دستگاه سانترال دارای مزایایی نیز می باشد، که در ادامه به بررسی برخی از این […]

نوشته خط تلفن سانترال چیست؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

همانگونه که مستحضرید، سانترال دستگاهی است که تعداد خطوط شهری را به چند خط داخلی تقسیم بندی می کند که تعداد این خطوط داخلی بستگی به ظرفیت دستگاه سانترال دارد. استفاده از دستگاه سانترال دارای مزایایی نیز می باشد، که در ادامه به بررسی برخی از این مزایا خواهیم پرداخت.شرکتی را در نظر بگیرید که مجهز به دستگاه سانترال نمی باشد و دارای ۴ خط شهری و ۱۲ کارمند می باشد. برای اینکه هر ۱۲ کارمند به هر ۴ خط شهری دسترسی داشته باشند، می بایست بر روی میز هر کدام از کارمندان ۴ عدد تلفن برای دسترسی به هر خط تعبیه بگردد که انجام این کار در تعداد بالای خطوط، فرآیندی غیر قابل امکان می باشد. در اینگونه موارد دستگاه سانترال پاناسونیک به کمک شما می آید و مشکل شما را حل می کند. وجود یک سانترال قدرتمند، شرکت شما را به یک شرکت قدرتمند، تبدیل خواهد کرد.یک دستگاه سانترال این قابلیت را به شما می دهد تا هر تعداد خطوط را سازماندهی کنید. لازم به ذکر است که خطوط وارد شده در دستگاه سانترال، هیچ گونه تفاوتی با دیگر خطوط معمولی تلفن ندارد و نیازی به استفاده از یک نوع خط خاص در این دستگاه نمی باشد.برای فهم مزایای دیگر دستگاه سانترال به مثال زیر توجه کنید. فرض کنید که مشتری می خواهد با واحد فروش یک شرکت ارتباط تلفنی برقرار سازد. هنگامی که شماره گیری وی تمام شد و ارتباط تلفنی برقرار شد، وی متوجه خواهد شد که به اشتباه به عنوان مثال با واحد مالی تماس گرفته است. در صورت عدم استفاده از دستگاه سانترال در این مجموعه، مشتری ۲ راه بیشتر ندارد، یا می بایست تلفن را قطع کرده و مجدد شماره گیری کند و یا منتظر بماند که کارمندی از واحد فروش به پیش تلفن در واحد مالی برود.حال همین فرآیند را هنگامی در نظر بگیرید که دستگاه سانترال در این مجموعه تعبیه شده باشد. هنگامی که مشتری متوجه شود که ارتباط تلفنی به اشتباه برقرار شده است، کارمند واحد مالی به راحتی با زدن چند کلید، تماس مشتری را به واحد فروش انتقال می دهد.از دیگر مزایای دستگاه سانترال، باید به ارتباط داخلی بدون اتلاف وقت و هزینه ای اشاره کرد. تمامی کارمندان می توانند با دیگر کارمندان آن مجموعه تماس داخلی بدون هیچ هزینه ای برقرار سازند.علاوه بر موارد بالا، استفاده از دستگاه سانترال، یک قابلیت جذاب را به شما ارائه می دهد. اپراتور گویا از ویژگی های جذاب دستگاه سانترال به حساب می آید. هنگامی که مشتری با مجموعه شما تماس می گیرد، اپراتور گویا به راحتی می تواند وی را به واحد مورد نظر خود هدایت کند.این مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi

برچسب ها:

مطلب با عنوان خط تلفن سانترال چیست؟ | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خط تلفن سانترال چیست؟ | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون