روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: ایده آل
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت کارت pri پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت کارت pri پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر

کارت pri پاناسونیک Primary Rate Interface (PRI) یک استاندارد رابط ارتباطات راه دور است که در شبکه ی خدمات دیجیتال یکپارچه (ISDN) برای انتقال چند صدای DS0 و انتقال داده بین شبکه و کاربر استفاده می شود. PRI استانداردی برای ارائه خدمات مخابراتی به شرکت ها و دفاتر است. این […]

نوشته قیمت کارت pri پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

Primary Rate Interface (PRI) یک استاندارد رابط ارتباطات راه دور است که در شبکه ی خدمات دیجیتال یکپارچه (ISDN) برای انتقال چند صدای DS0 و انتقال داده بین شبکه و کاربر استفاده می شود. PRI استانداردی برای ارائه خدمات مخابراتی به شرکت ها و دفاتر است. این بر اساس انتقال T-carrier (T1) در ایالات متحده، کانادا و ژاپن است، در حالی که E-carrier (E1) در اروپا و آسیا رایج است.خط T1 شامل ۲۳ کانال حامل صدا و یک کانال داده برای اهداف کنترل پهنای باند کل ۲۴×۶۴-kbit / s یا ۱٫۵۴۴ Mbit / s است. حاملE1 می تواند ۳۰ کانال انتقال صدا و دو کانال انتقال داده را برای پهنای باند ۲٫۰۴۸ مگابیت بر ثانیه فراهم می کند.اولین بار E1 برای اهداف هماهنگ سازی استفاده شد و به عنوان یک کانال انتقال داده و صدا نبود. کانال D به طور معمول از timelot 16 در E1 استفاده می کند، در حالی که timelot 24برای T1 است. کانال های حامل فعال، گاهی اوقات کانال های کاربر نامیده می شود و ممکن است در سرویس های قطعی T1 یا E1 استفاده شود.اگر بخواهید بر روی دستگاه سانترال خود از خطوط E1 استفاده کنید باید کارت PRI متناسب و سازگار با دستگاه خود را تهیه کنید و روی دستگاه بگذارید. به عبارتی کارت pri پاناسونیک برای ارتباط با لینک پر ظرفیت E1 است.خطوط آنالوگ معمولی شهری ۸ رقمی تنها قابلیت یک تماس همزمان را دارند و در صورت تماس گرفتن نفر دوم بوق اشغال خواهد شنید. ولی خطوط دیجیتال یا E1 امکان برقراری ۳۰ تماس همزمان را دارا می باشند. علاوه بر این امکان خطوط E1 4 یا ۵ رقمی هستند و به خاطر سپردن آن برای مشترکین راحت تر است.کارت PRI مدل KX-TDA0290 کارتی است که سازگار با دستگاه های سری TDA و TDE است. قیمت این کارت در بازار هم اکنون ۶۰۰ درهم است. کارت PRI مدل KX-NS5290 سازگار با دستگاه NS500 است که در حال حاضر قیمتی حدود ۸۰۰ دارد. کارت pri روی اسلات مرکز تلفن قرار می گیرد.این مطلب را ارزیابی کنید ebrahimi

برچسب ها:

مطلب با عنوان قیمت کارت pri پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل idehal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت کارت pri پاناسونیک | بلاگ ایده آل گستر از وب سایت ایده آل با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایده آل idehal مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون