روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: لوازم خانگی دوو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان علت سوختن المنت ماشین لباسشویی از وب سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

علت سوختن المنت ماشین لباسشویی

دلیل سوختن المنت ماشین لباسشویی وظیفه المنت لباسشویی، گرم نگه داشتن آب در دستگاه است. المنت با قدرت های مختلف، کاربردهای متفاوت دارد. توان آنها از ۱۸۰۰ تا ۲۴۰۰ هم می رسد. المنت همواره باید در داخل آب قرار گیرد تا حرارتی را که تولید می کند به آب برساند. دقت کنید هیچوقت المنت را …

نوشته علت سوختن المنت ماشین لباسشویی اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

علت سوختن المنت ماشین لباسشوییReviewed by لوازم خانگی دوو on Feb 17Rating: 5.0علت سوختن المنت ماشین لباسشوییالمنت، المنت لباسشویی، المنت ماشین لباسشویی، سوختن المنت ماشین لباسشویی، علت سوختن المنت ماشین لباسشویی، دلیل سوختن المنت ماشین لباسشوییوظیفه المنت لباسشویی، گرم نگه داشتن آب در دستگاه است. المنت با قدرت های مختلف، کاربردهای متفاوت دارد. توان آنها از ۱۸۰۰ تا ۲۴۰۰ هم می رسد. المنت همواره باید در داخل آب قرار گیرد تا حرارتی را که تولید می کند به آب برساند. دقت کنید هیچوقت المنت را بیرون از آب به برق وصل نکنید، زیرا در این صورت المنت می سوزد و شما باید آن را تعویض کنید.دلایل سوختن المنت ماشین لباسشویی:– اگر ماشین لباسشویی شما بدون آب شروع به کار کند و به المنت فرمان دهد، از خرابی دیگر قطعات ناشی شده است.زیرا در لباسشویی های جدید تمام کارها بر روی برد انجام می شود و این باعث خواهد شد تا به المنت و دیگر قطعات آسیب وارد شود.– با خالی شدن آب از داخل دیگ، المنت خراب می شود و قطعات الکترونیک در برد به هم میچسبند، این اتفاق باعث قطع جریان المنت می شود.– ماشین لباسشویی در اثر کارکرد مداوم و گذر زمان، جرم بیشتر قطعاتش را در بر می گیرد، در این هنگام المنت که داغ ترین قطعه ماشین لباسشویی است، شروع به جرم گرفتگی و سولفاته شدن می کند و یک لایه جرم میان آب و بخش فلز المنت ایجاد می گردد که در نتیجه باعث خرابی المنت می شود.– فرسایش و خوردگی المنت ماشین لباسشویی از آب مصرفی و یا شهری ناشی می شود. اکثر شرهای کشور آب شهری شان اسیدی و آلوده است و این باعث کاهش عمر قطعات ماشین لباسشویی و همچنین المنت می شود.فروشگاه لوازم خانگی دووبرچسب ها: المنت, المنت لباسشویی, المنت ماشین لباسشویی, علت سوختن المنت, علت سوختن المنت ماشین لباسشویی, عیب یابی لباسشویی, لباسشویی دوو, ماشین لباسشویی دوو

برچسب ها:

مطلب با عنوان علت سوختن المنت ماشین لباسشویی از وب سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان علت سوختن المنت ماشین لباسشویی از وب سایت لوازم خانگی دوو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به لوازم خانگی دوو homedaewoo مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون