روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: لوازم خانگی دوو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟ از وب سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟

چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟ با گذشت زمان یک لایه ضخیم از یخ در داخل فریزر ایجاد می شود که این مسئله موجب کاهش تاثیرگذاری مثبت دستگاه بر روی مواد غذایی و همچنین افزایش هزینه های مصرف برق می گردد. به همین دلیل باید بدانیم چگونه بدون دردسر و به سرعت فریزر را یخ …

نوشته چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟ اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟Reviewed by لوازم خانگی دوو on Feb 17Rating: 5.0چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟، یخ زدایی فریزر، برفک زدایی، علت برفک زدن، چگون برفک فریزر را از بین ببریم، از بین بردن برفک فریزر، پاک کردن برفک فریزر، فریزر دوو، یخچال دوو، یخچال فریزر دووبا گذشت زمان یک لایه ضخیم از یخ در داخل فریزر ایجاد می شود که این مسئله موجب کاهش تاثیرگذاری مثبت دستگاه بر روی مواد غذایی و همچنین افزایش هزینه های مصرف برق می گردد. به همین دلیل باید بدانیم چگونه بدون دردسر و به سرعت فریزر را یخ زدایی کنیم تا مشکلی در سیستم و عملکرد فریزر پیش نیاید.۱٫ خاموش کردن فریزرخاموش کردن فریزر باعث می شود از مصرف انرژی و برق در زمانی که دستگاه در حال کار کردن است، جلوگیری کند. سریعا مواد غذایی یخ زده را کنار هم و در یک محفظه یخی بسته بندی شده قرار دهید.۲٫ سریعا فریزر را خالی کنیدهمه مواد غذایی که در فریزر وجود دارد را خالی کنید. برای جلوگیری از آب شدن یخ این مواد، آنها را در یک دستمال نیمه خیس پیچیده و در یک کیسه یا فضایی ماننده جعبه خنک کننده، قرار دهید. از قرار دادن این مواد در جلوی نور خورشید جلوگیری کنید.۳٫ قفسه ها و کشوها را از فریزر خارج کنیددقت کنید، اگر یخ سطح آنها را کاملا پوشانده، با فشار آوردن کشوها و قفسه ها از فریزر خارج نکنید زیرا ممکن است، بشکنند.۴٫ یکی از روش های یخ زدایی زیر را انتخاب کنید.روش های مختلفی برای یخ زدایی فریزر وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند، در اینجا چند نمونه از آنها را شرح می دهیم:– صبر کنید تا یخ ها به طور کامل آب شوند. این یک روش قدیمی است که ممکن است بسیار زمان ببرد تا یخ ها آب شوند اما امن ترین راه حل برای این کار می باشد.– از گرمای سشوار استفاده کنید. این روش هم کاملا بی خطر است. فقط توجه داشته باشید گرما و حرارت بالا اگر مستقیما به قسمت های پلاستیکی فریزر وارد شود ممکن است به فریزر آسیب جدی وارد شود. از قرار دادن گرمای مستقیم به یک قسمت خاص جلوگیری کنید.– از یک فن استفاده کنید. این روش به گردش هوای گرم در فریزر کمک می کند.– از یک پارچه گرم استفاده کنید. می توانید از یک تکه پارچه که در آب بسیار گرم قرار داده شده است برای یخ زدایی استفاده کنید.– از چاقو و یا جسم تیز برای پاک کردن ویا تکه تکه کردن یخ ها استفاده نکنید زیرا به بدنه داخلی فریزر آسیب وارد کرده و حتی ممکن است به نشت گاز منجر شود.۵٫ تمام آب موجود در فریزر را پاک کنید.از یک حوله و سطل بزرگ استفاده کنید و اگر آب در تمامی سطح فریزر جمع شده، آن را سریعا پاک کنید.۶٫ قبل از روشن کردن مجدد، فریزر را خشک کنیدباید از سشوار و یا دستمال های خشک استفاده کرده تا پیش از روشن کردن دوباره فریزر، دستگاه کامل خشک شده باشد.۷٫ هر چند وقت یکبار یخ زدایی کنیدپیش از آنکه فریزر را یخ فرا بگیرد و آسیب به دستگاه وارد کند، یخ زدایی را انجام دهید. این کار باعث می شود عملکرد فریزر سریعتر و بهتر شود و همچنین مواد غذایی هیچ زمان فاسد نشود.فروشگاه لوازم خانگی دووبرچسب ها: برفک فریزر, چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم, حل یخ زدایی فریزر, راه حل برفک فریزر, علت برفک زدن, لوازم خانگی, یخ زدایی, یخ زدایی فریزر

برچسب ها:

مطلب با عنوان چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟ از وب سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟ از وب سایت لوازم خانگی دوو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به لوازم خانگی دوو homedaewoo مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون