روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: لوازم خانگی دوو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروفر دوو- چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟ از وب سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروفر دوو- چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟

سوئیچ بهم قفل کردن در ماکروویو اگر وقتی شما در ماکروویو را باز کردید و هنوز ماکروویو داشت کار می کرد ، ممکن است مشکل از سوئیچ بهم قفل کردن در باشد. اگر سوئیچ به هم قفل کردن در درستکار کند به قطعات دیگر برق لازم را می فرستد و وقتی در باز بشود برق …

نوشته چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟ اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟Reviewed by لوازم خانگی دوو on Feb 10Rating: 5.0تعمیر مایکروویو دوونعمبر مایکروویو دوو، عیب یابی مایکروویو دوو، چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟، تعمیر مایکروویوی که خاموش نمی شود، تعمیر مایکروویو روشن، مشکلات مایکروویو، راه حل مشکلات مایکروویو، مایکروفر دوو، ماکرو دوو، ماکروفر دوو، ماکروویو دوو، دوو، daewooاگر وقتی شما در ماکروویو را باز کردید و هنوز ماکروویو داشت کار می کرد ، ممکن است مشکل از سوئیچ بهم قفل کردن در باشد. اگر سوئیچ به هم قفل کردن در درستکار کند به قطعات دیگر برق لازم را می فرستد و وقتی در باز بشود برق را قطع می کند .اجزایی که با وجودی خرابی در سوئیچ بهم قفل کردن در کار می کند و روشن می ماند موتور فن ، موتوری که سینی ماکروویو را می چرخاند و نور داخلی است.یک قلاب و ضامن روی در ماکروویو وجود دارد که سوئیچ در را فعال می کند ، داخل کابین ماکروویو جا داده شده.برای تست سوئیچ ، کابین را باز کنید . سوئیچ معمولا سیم هایی دارد که در انتهای آنها نام c و no لیبل زده شده، c به معنای معمولی و no به معنای معمولا باز.از یک مولتی متر برای تست کردن سوئیچ استفاده نمایید . وقتی در بسته می شود باید جریان برقرار باشد ، و وقتی در باز است جریان برقرار نیست . اگر مولتی متر نشان داد که حین باز شدن در جریان برقرار است باید سوئیچ بهم قفل کردن در را تعویض نمایید.اگر ماکروویو شما خاموش نمی شود وقتی که دکمه ی خاموش را می زنید ، ولی وقتی در را باز می کنید خاموش می شود ، می تواند مشکل از برد هوشمند باشد.برد هوشمند که برد کنترلی هم نامیده می شود ، ماکروویو را با برق دادن به رله ها کنترل می کند . یکی از نشانه های معیوب شدن برد هوشمند این است که رله ها را وقتی کار تمام شد خاموش نمی کند ، که توسط سیگنال ارسال شده از صفحه کلید وقتی شما دکمه ای را فشار می دهید به رله ها ارسال می شود .برای اینکه متوجه بشوید مشکل از برد هوشمند است ، می توانید جریان رله ها را کنترل کنید. منبع تامین برق ماکروویو را قطع کنید و کابین آن را بردارید . از یک مولتی متر برای کنترل جریان خروجی اتصالات رله استفاده نمایید.وقتی رله برق ندارد هیچ اتصالی برقرار نیست. اگر اتصال برقرار بود یعنی برد هوشمند باید تعویض بشود.مشاهده فروشگاه لوازم خانگی دووبرچسب ها: تعمیر مایکروفر روشن, چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم, لوازم خانگی, ماکرو دوو, ماکروفر دوو, ماکروویو دوو, مایکروفر خاموش نمی شود, مشکلات مایکروفر

مطلب با عنوان مایکروفر دوو- چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟ از وب سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروفر دوو- چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟ از وب سایت لوازم خانگی دوو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به لوازم خانگی دوو homedaewoo مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون