روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: هزارسو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان HTTP/2 چیست؟ | هزارسوی شبکه از وب سایت هزارسو hezarsoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

HTTP/2 چیست؟ | هزارسوی شبکه

امروزه اکثرا از پروتکل  HTTPبرای باز کردن سایت ها استفاده میشود . HTTP/2  نسخه پیشرفته HTTP  است که بر اساس […]

نوشته HTTP/2 چیست؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

امروزه اکثرا از پروتکل HTTPبرای باز کردن سایت ها استفاده میشود .HTTP/2 نسخه پیشرفته HTTP است که بر اساس Google SPDY ساختارسازی شده که هدف از طراحی آن سرعت بیشتر در دیده شدن صفحات وب است.تفاوت HTTP/2 چیست؟HTTP/2 یک پروتکل مدرن و بهینه است که سرعت مرور وب را افزایش می دهد و از روش های جدیدی برای انتقال دیتا بین مرورگر و سرور روی اینترنت بهره می گیرد.HTTP/2 با نسخه قبلی یعنی HTTPهم خوانی دارد و از همان تکنولوژی های مشابه ، به شکل بهینه تر استفاده می کند و به سرورها اجازه می دهد که محتواهای بیشتری نسبت به محتواهای درخواست شده را برای کاربران ارسال کنند . این پروتکل باعث می شود کامپیوتر کاربر ، تا هنگام کامل شدن صفحه ، مرتبا درخواست به سرور نفرستد.مرور گر ها در HTTP/2 پندین درخواست از یک بخش را به طور همزمان به چند سرور ارسال میکنند که این امر باعث بالا رفتن سرعت در تکمیل یک بخش می شود.پروتکل جدید همچنین دیدن وب از طریق موبایل را هم دچار تحول خواهد کرد و باعث سرعت بالای وب ا زطریق موبایل می شود.چگونه HTTP/2 را برای خود راه اندازی کنیم؟کاربر نیاز به هیچ تغییری در سیستم خود ندارد . در آدرس همچنان http:// وارد میکنیم ، خود مرورگرها به طور خودکار از نسخه HTTP به نسخه 2HTTP/ سوییچ می کنند.همخوانی با HTTPSنسخه Secur وب که برای بانک ها ، فروشگاه ها ، ایمیل و دیگر سرویس ها به کار می رود هم به طور کامل توسط HTTP/2 پشتیبانی می شود و هیچ تغییری در این زمینه ایجاد نخواهد شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان HTTP/2 چیست؟ | هزارسوی شبکه از وب سایت هزارسو hezarsoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان HTTP/2 چیست؟ | هزارسوی شبکه از وب سایت هزارسو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هزارسو hezarsoo مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون