روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: مرکز سخت افزار ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نکات شگفت انگیز درباره پرینترها | مرکز تعمیرات پرینتر از وب سایت مرکز سخت افزار ایران hardwarecenter با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نکات شگفت انگیز درباره پرینترها | مرکز تعمیرات پرینتر

نوشته نکات شگفت انگیز درباره پرینترها اولین بار در مرکز سخت افزار ایران پدیدار شد.

کارتریج های رها شده در طبیعتشوربختانه چاپگرها و کارتریج ها، تهدیداتی اساسی برای محیط زیست محسوب می شوند. این در حالی است که در حدود ۷۰ درصد از اجزای یک کارتریج قابل بازیافت بوده و می تواند وارد چرخه دیگری شود. با این وجود در اکثر مواقع کارتریج ها پس از تمام شدن به داخل سطل های زباله ریخته شده و راهی محیط های طبیعی می شوند.به عنوان یکی از نکات شگفت انگیز درباره پرینترها خوب است بدانید که اگر این کارتریج های رها شده را به دنبال هم بچینند، حداقل سه بار کره زمین را دور خواهند زد.کوچکترین پرینتر جهاناز دیگر نکات شگفت انگیز درباره پرینترها می توان به یک پرینتر جیبی بسیار کوچک اشاره داشت. گفتنی است، کوچکترین چاپگر جهان با عنوان PrintStik شناخته شده و از ابعاد ۱ x 2 x 11 اینچی بهره مند می باشد. این پرینتر بولوتوثی بسیار قابل حمل بوده و می تواند در هر جایی شما را همراهی کند. همچنین این دستگاه قادر به چاپ ۲۰ برگه می باشد. ( این پرینتر توسط شرکت تازه کار Planon ساخته شده است)بزرگترین پرینتر جهانپس از کوچکترین چاپگر ذکر شده خوب است درباره بزرگترین پرینتر دنیا نیز بدانید، این دستگاه دارای ابعادی معادل ۱۲ X 50 متر بوده و قادر است صفحات ۶۰۹ مترمربعی برای زمینه های تئاتر، فیلم و شوهای تلویزیونی را چاپ و عرضه نماید. غول پیکر بودن این دستگاه آن را در لیست یکی از نکات شگفت انگیز درباره پرینترها قرار داده است.چاپگرهای تولید غذایکی از شگفت انگیز ترین نکات شگفت انگیز درباره پرینترها، تولید و چاپ مواد غذایی قابل خوردن می باشد. این دست از محصولات تحت عنوان پرینترهای سه بعدی شناخته شده و پیش بینی می شود در آینده ای نه چندان دور از تکنولوژی های جدا نشدنی در زندگی بشری به حساب رفته و دگرگونی بزرگی در دنیای تجارت ایجاد کنند.از سویی دیگر، چاپگرهای سه بعدی نه تنها مواد غذایی قابل خوردن تولید می کنند بلکه قادر به چاپ سه بعدی چیزهایی دیگر به مانند اسلحه، لباس، جواهرات و خیلی اشیاء دیگر نیز می باشند.گفتنی است، امروزه استفاده پزشکی از این چاپگرها بسیار حائز اهمیت بوده و قرار است به عنوان ابزارهایی برا فضانوردی نیز استفاده شود.

مطلب با عنوان نکات شگفت انگیز درباره پرینترها | مرکز تعمیرات پرینتر از وب سایت مرکز سخت افزار ایران hardwarecenter با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نکات شگفت انگیز درباره پرینترها | مرکز تعمیرات پرینتر از وب سایت مرکز سخت افزار ایران با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به مرکز سخت افزار ایران hardwarecenter مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون