روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جزئیات جدیدی از اسپیکرهای بیکسبی سامسونگ منتشر شد از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جزئیات جدیدی از اسپیکرهای بیکسبی سامسونگ منتشر شد

هم رسان: در گزارش های قبلی به این موضوع اشاره شد که سامسونگ در نظر دارد بلندگوهای هوشمندی را عرضه کند که با دستیار دیجیتال بیکسبی کار می کنند و جز این ، به مشخصات دیگر این بلندگوها اشاره نشد. حالا به نظر می رسد وب سایت سام موبایل به جزویاتی درباره ی این بلدگوها […]

نوشته جزئیات جدیدی از اسپیکرهای بیکسبی سامسونگ منتشر شد اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: در گزارش های قبلی به این موضوع اشاره شد که سامسونگ در نظر دارد بلندگوهای هوشمندی را عرضه کند که با دستیار دیجیتال بیکسبی کار می کنند و جز این ، به مشخصات دیگر این بلندگوها اشاره نشد. حالا به نظر می رسد وب سایت سام موبایل به جزویاتی درباره ی این بلدگوها دسترسی پیدا کرده است.به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق این گزارش، بلندگو بیکسبی مجهز به یک صفحه نمایش خواهد بود. این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد تا با بلندگو در تعامل باشند به عنوان مثال فهرست آهنگ ها را بالا و پایین کنند. همچنین گفته می شود این بلندگو از اسپاتیفای پشتیبانی می کند و کاربران می توانند سرویس ارائه دهنده موزیک مورد علاقه خود را انتخاب کنند. همچنین این امکان وجود دارد که چندین بلندگوی بیکسبی را به یکدیگر متصل کرد، قابلیتی شبیه به آنچه در سونوس و اپل ارائه می شود.همچنین گفته می شود کاربران می توانند مسیر پخش صدا را در این بلندگوها تنظیم کنند. در حال حاضر مشخص نیست نحوه ی اجرای این قابلین به شکل خواهد بود اما به نظر می رسد استفاده از امواج وای فای یا شاید استفاده از حسگرهای مادون قرمز یکی از این روش ها باشد. گفتنی است دیگر قابلیت های بلندگو شبیه به بلندگوهای معمول عمل خواهد کرد و بیکسبی نیز همان عملکردی را خواهد داشت که برای اجرا در گوشی های تلفن طراحی شده است.البته مشخصاتی همچون کیفیت صدا و قیمت این بلندگوها هنوز مشخص نیست . در این گزارش هیچ اشاره ای به تاریخ رونمایی این بلندگوها نشده است اما پیش بینی می شود که سامسونگ این بلندگو ها را همراه با گوشی گلکسی نوت 9 رونمایی خواهد کرد و طبق آخرین گزارش در این رابطه به نظر می رسد که این گوشی در 9 آگوست رونمایی خواهد شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان جزئیات جدیدی از اسپیکرهای بیکسبی سامسونگ منتشر شد از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جزئیات جدیدی از اسپیکرهای بیکسبی سامسونگ منتشر شد از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون