روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ال جی با یک صفحه نمایش اولد 77 اینچی تاشو به SID 2018 می آید از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ال جی با یک صفحه نمایش اولد 77 اینچی تاشو به SID 2018 می آید

هم رسان: این روزها صفحه نمایش ها در انواع گجت ها همچون تابلوهای تبلیغاتی، مانیتور، لپ تاپ ها، گوشی های هوشمند، ساعت های هوشمند، پنجره ها و غیره به کار می روند. گرچه در اغلب موارد این صفحه نمایش ها سخت و جامد هستند و همین امر موجب شده تا برخی شرکت ها به فکر […]

نوشته ال جی با یک صفحه نمایش اولد 77 اینچی تاشو به SID 2018 می آید اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: این روزها صفحه نمایش ها در انواع گجت ها همچون تابلوهای تبلیغاتی، مانیتور، لپ تاپ ها، گوشی های هوشمند، ساعت های هوشمند، پنجره ها و غیره به کار می روند. گرچه در اغلب موارد این صفحه نمایش ها سخت و جامد هستند و همین امر موجب شده تا برخی شرکت ها به فکر طراحی دوباره آنها باشند.به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در اینجا است که طراحی صفحه نمایش های تاشو یا انعطاف پذیر مطرح می شود و در نمایشگاه SID 2018، ال جی یک صفحه نمایش اولد شفاف و انعطاف پذیر 77 اینچی را به نمایش خواهد گذاشت. به گفته ی ال جی، نمونه ی اولیه این صفحه نمایش دارای وضوح تصویر UHD با 40 درصد شفافیت است و می توان آن را تا شعاع 80 میلی متری بدون آنکه به عملکرد آن آسیبی وارد شود، رول کرد.بدین ترتیب می توان از آنها در مکان های بسیاری استفاده کرد، به عنوان مثال می توان از آنها برای اهداف تبلیغاتی در دور یک ستون استفاده کرد یا از قابلیت انعطاف پذیری آنها برای ایجاد پنجره های نمایش دهنده اطلاعات استفاده کرد و همنیطور می توان از آنها در خودروها و سیستم های نمایش خانگی نیز استفاده کرد و بسیاری موارد دیگر.دکتر « این بیونگ گانگ » معاون اجرایی و مدیر ارشد فناوری در بخش صفحه نمایش ال جی (LG Display) می گوید:” بخش صفحه نمایش ال جی مفتخر است که با معرفی اولین و بهترین فناوری ها همچون IPS به عنوان یک پیشگام در تاریخ 50 ساله صفحه نمایش ال سی دی نام برده می شود. ما با ایجاد یک نمونه صفحه نمایش جدید با فناوری اولد فصل جدیدی را در تاریخ صفحه نمایش ها آغاز خواهیم کرد و همچنان به تلاش خود برای ابداع فناوری های جدید در صنعت صفحه نمایش ها ادامه خواهیم داد.”

برچسب ها:

مطلب با عنوان ال جی با یک صفحه نمایش اولد 77 اینچی تاشو به SID 2018 می آید از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ال جی با یک صفحه نمایش اولد 77 اینچی تاشو به SID 2018 می آید از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون