روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ماوس پد مخصوص ماوس Apple Magic با نام PureShape (+ فیلم) از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ماوس پد مخصوص ماوس Apple Magic با نام PureShape (+ فیلم)

هم رسان: کاربران Magic Mouse اپل که در هنگام استفاده از ماوس اپل بر روی میز یا سطوح کار با مشکلاتی روبرو می شوند، از شنیدن خبر ساخت یک ماوس پد مخصوص Apple Magic Mouse توسط شرکت Moonimal واقع در ورشو لهستان خوشحال خواهند شد. به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از […]

نوشته ماوس پد مخصوص ماوس Apple Magic با نام PureShape (+ فیلم) اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: کاربران Magic Mouse اپل که در هنگام استفاده از ماوس اپل بر روی میز یا سطوح کار با مشکلاتی روبرو می شوند، از شنیدن خبر ساخت یک ماوس پد مخصوص Apple Magic Mouse توسط شرکت Moonimal واقع در ورشو لهستان خوشحال خواهند شد.به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این ماوس پد به گونه ای طراحی شده است که 5 برابر اصطکاک کمتری نسبت به استفاده از ماوس مستقیما بر روی سطح کار یا میز ایجاد می کند. PureShape همچنین تمام صداهای خراش را حذف می کند. ماوس پد PureShape علاوه بر ارائه دقت و درستی سه برابر بهتر بهره وری و جریان کار را ارتقاء می بخشد. PureShape از یک ورقه فولادی با برش لیزری و یک لایه پوشش دهی تبدیلی نانوسرامیک ساخته شده است که با استفاده از روش اسپری کردن رنگ شده است. این پد ماوس دارای رنگ و پوششی است که در مقابل فرسایش و اشعه ماورا بنفش مقاوم است. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کمپین کیک استارتر بروید که اکنون در انتظار کمک های مالی حامیان قدیمی و جدید از 29 دلار شروع خواهد شد. انتظار می رود که این محصول جدید در آگوست 2018 عرضه شود.با تماشای فیلم تبلیغاتی زیر می توانید اطلاعات بیشتری درباره ماوس پد PureShape و ارتقاء کارایی و بهره وری در زمان استفاده از Apple Magic Mouse به دست آورید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ماوس پد مخصوص ماوس Apple Magic با نام PureShape (+ فیلم) از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ماوس پد مخصوص ماوس Apple Magic با نام PureShape (+ فیلم) از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون