روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قطعه جانبی شارژ بی سیم AirPower به زودی عرضه می شود از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قطعه جانبی شارژ بی سیم AirPower به زودی عرضه می شود

هم رسان: بالاخره آیفون ایکس شارژ بی سیم را به گوشی های آیفون وارد کرد و شرکت در مراسم رونمایی از این گوشی اعلام کرده بود که قصد دارد یک شارژر بی سیم با نام AirPower برای این دستگاه عرضه کند. مدتی طول کشید تا اپل این قطعه جانبی را معرفی کند، و در مدت […]

نوشته قطعه جانبی شارژ بی سیم AirPower به زودی عرضه می شود اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: بالاخره آیفون ایکس شارژ بی سیم را به گوشی های آیفون وارد کرد و شرکت در مراسم رونمایی از این گوشی اعلام کرده بود که قصد دارد یک شارژر بی سیم با نام AirPower برای این دستگاه عرضه کند. مدتی طول کشید تا اپل این قطعه جانبی را معرفی کند، و در مدت زمانی که طرفداران منتظر رونمایی این قطعه بودند، گزارشات متعددی حاکی از این بودند که قطعه جانبی شارژ بی سیم Apple AirPower بالاخره در ماه جاری رونمایی خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، گزارشی جدید از تایوان ادعا می کند که اپل قصد دارد قطعه جانبی AirPower خود را در اواخر ماه جاری رونمایی کند اما این گزارش اشاره ای به تاریخ دقیق آن نکرده است. این گزارش با دیگر گزارشات اخیر درباره رونمایی شارژر بی سیم AirPower در ماه مارس مطابقت دارد. در یکی از این گزارشات از Best Buy آمده بود که پد شارژ بی سیم AirPower و محفظه شارژ بی سیم برای ایرپاد ها در ماه جاری رونمایی خواهند شد.پد شارژ بی سیم AirPower در آن واحد می تواند چندین دستگاه را شارژ کند. اپل طی مراسم معرفی این قطعه جانبی شارژ در سپتامبر سال گذشته اعلام کرد که این امکان را به کاربران خود می دهد که بتوانند به طور همزمان یک آیفون، یک Apple Watch و یک ایرپاد را شارژ کنند.اپل هیچ گزارش جدیدی درباره این محصول منتشر نکرده است. تمام حرفی که اپل درباره این محصول گفته است این است که این قطعه جانبی در سال 2018 در اختیار کاربران قرار می گیرد. اپل حتی اعلام نکرده است که این قطعه با چه قیمتی عرضه می شود و کاربران دقیقا در چه زمانی می توانند آن را خریداری کنند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان قطعه جانبی شارژ بی سیم AirPower به زودی عرضه می شود از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قطعه جانبی شارژ بی سیم AirPower به زودی عرضه می شود از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون