روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عرضه ی ایرپادهای جدید با قابلیت حذف نویز در سال 2019 از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عرضه ی ایرپادهای جدید با قابلیت حذف نویز در سال 2019

هم رسان: طبق شایعات، اپل اواخر امسال یک جفت ایرپاد جدید عرضه می کند. گرچه طبق گزارش های جدید به نظر می رسد که این ایرپادها در سال 2019 عرضه خواهند شد و احتمالاً با قابلیت جدیدی در قالب حذف نویز ارائه می شوند که در صورت صحت این اطلاع می تواند قابلیت جالبی باشد. […]

نوشته عرضه ی ایرپادهای جدید با قابلیت حذف نویز در سال 2019 اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: طبق شایعات، اپل اواخر امسال یک جفت ایرپاد جدید عرضه می کند. گرچه طبق گزارش های جدید به نظر می رسد که این ایرپادها در سال 2019 عرضه خواهند شد و احتمالاً با قابلیت جدیدی در قالب حذف نویز ارائه می شوند که در صورت صحت این اطلاع می تواند قابلیت جالبی باشد.به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، تاکنون قابلیت حذف نویز بیشتر محدود به هدفون های بزرگ می شد . در هر حال اضافه شدن قابلیت حذف نویز به ایرپادها می تواند نرخ خرید آنها را افزایش دهد به ویژه با در نظر گرفتن این نکته که گفته می شود دارای قابلیت ضد آب هم هستند.همچنین گزارش ها حاکی است ، ایرپادهای جدید احتمالاً با پردازشگر کمکی سیری ارائه خواهد شد که این امکان را فراهم می کند تا دستورهای “Hey Siri” را مشابه هومم پاد ها درک کند. ایرپادها در دسامبر سال 2016 عرضه شدند و اکنون زمان بسیار مناسبی برای ارتقای آنها است. اپل ابتدا با تولید این هدفون ها مورد تمسخر قرار گرفت اما در فاصله ای کوتاه ثابت شد که این هدفون ها از محصولات پر فروش اپل هستند تا جایی که خریداران تا مدتی برای دسترسی به آنها با مشکل روبه رو شدند.اپل همچنین در نظر دارد همراه با ایرپادهای جدید ، یک قاب شارژ بی سیم را نیز ارائه کند که با شارژر بی سیم AirPower جدید نیز کار می کند .

برچسب ها:

مطلب با عنوان عرضه ی ایرپادهای جدید با قابلیت حذف نویز در سال 2019 از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عرضه ی ایرپادهای جدید با قابلیت حذف نویز در سال 2019 از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون