روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان این قاب آیفون، گوشی شما را تبدیل به یک گیم بوی می کند! از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

این قاب آیفون، گوشی شما را تبدیل به یک گیم بوی می کند!

هم رسان: به تازگی قاب جدیدی برای آیفون وارد بازار شده است که این قاب می تواند گوشی شما را تبدیل به یک کنسول دستی گیم بوی کند. با این قاب هرگز گوشی خود را زمین نمی گذارید! به گزارش پایگاه خبری هم رسان، این قاب گوشی ساخت شرکت Wanle است و می توان از […]

نوشته این قاب آیفون، گوشی شما را تبدیل به یک گیم بوی می کند! اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: به تازگی قاب جدیدی برای آیفون وارد بازار شده است که این قاب می تواند گوشی شما را تبدیل به یک کنسول دستی گیم بوی کند. با این قاب هرگز گوشی خود را زمین نمی گذارید!به گزارش پایگاه خبری هم رسان، این قاب گوشی ساخت شرکت Wanle است و می توان از آن در گوشی های آیفون 6 به بعد استفاده کرد. پس از نصب این قاب پنل پشتی گوشی آیفون شما تبدیل به نوعی کنسول دستی ساخت نینتندو به نام گیم بوی می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بازی های کلاسیکی همچون Tetris (خانه سازی)، Tank، F1 Racing و legendary Snake را بازی کنید. قاب Wanle به خوبی روی گوشی شما جای می گیرید و بدون آنکه روی عملکرد گوشی شما تاثیر بگذارد، بدنه ای که می تواند تنها از جنس فلز باشد را به یک کنسول بازی دستی تبدیل می کند. این قاب با استفاده از یک باتری سلولی مخصوص خود کار می کند و این فرصت را برای شما فراهم می کند تا بدون اینکه از باتری گوشی خود استفاده کنید، بازی کنید و سرگرم شوید. این قاب به زیبایی طراحی شده و دکمه های سه بعدی آن حس یک کنسول دستی واقعی را به شما القا می کند.. قاب Wanle از 10 بازی پشتیبانی می کند و می تواند انتخخاب فوق العاده ای برای گوشی های آیفون باشد. این قاب گوشی در حال حاضر به دو رنگ سیاه و سفید با قیمت تخفیف خورده ی 24،95 دلار به فروش می رسد. وب سایت این شرکت قیمت خرده فروشی آن را 79.95 دلار اعلام کرده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان این قاب آیفون، گوشی شما را تبدیل به یک گیم بوی می کند! از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان این قاب آیفون، گوشی شما را تبدیل به یک گیم بوی می کند! از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون