روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل بر روی هدفون های بیسیم حذف نویز روی گوش کار می کند از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل بر روی هدفون های بیسیم حذف نویز روی گوش کار می کند

هم رسان: گفته می شود که اپل در حال کار بر روی هدفون های بی سیم روی گوش با قابلیت حذف نویز فعال است، و در اواخر سال جاری از این هدفون رونمایی خواهد کرد. این خبر اولین بار توسط مینگ چی کیو تحلیلگر KGI Securities مطرح شده بود و حالا بلومبرگ این موضوع را […]

نوشته اپل بر روی هدفون های بیسیم حذف نویز روی گوش کار می کند اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: گفته می شود که اپل در حال کار بر روی هدفون های بی سیم روی گوش با قابلیت حذف نویز فعال است، و در اواخر سال جاری از این هدفون رونمایی خواهد کرد. این خبر اولین بار توسط مینگ چی کیو تحلیلگر KGI Securities مطرح شده بود و حالا بلومبرگ این موضوع را تائید کرده است.به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از جی اس ام آرنا، طبق گزارش بلومبرگ، توسعه این هدفون ها در چندین سال گذشته چندین بار متوقف شده و دوباره از سر گرفته شده است. به گفته افراد آشنا با این موضوع، این محصول چندین بار تجدید نظر شده است و این احتمال وجود دارد که پیش از رونمایی مجددا طراحی شود و یا این که به طور کلی تغییر یابد.این هدفون ها از فرایند جفت شدن بی نظیر مشابه در AirPods برخوردار هستند چرا که SoC سفارشی اپل انرژی این هدفون ها را تامین خواهد کرد. ممکن است شاهد یک نسخه به روزرسانی شده از چیپ ست W1 در داخل ایرپاد ها و چند مدل بی سیم Beats مانند مدل جدید هدفون Studio3 Wireless باشیم.ایرپادها از بزرگترین موفقیت های اپل به شمار می آیند هر چند در ابتدا انتقادها و شک و تردید های زیادی در رابطه با طراحی آنها وجود داشت. هدفون های جدید نیز به احتمال زیاد مورد توجه افرادی که به دنبال دستگاه هایی با طراحی سنتی و یا دارای قابلیت حذف نویز هستند قرار خواهد گرفت. انتظار می رود که خود ایرپاد ها نیز امسال در زمینه قابلیت ضد آب بودن و پشتیبانی از سیری به روزرسانی شوند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل بر روی هدفون های بیسیم حذف نویز روی گوش کار می کند از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل بر روی هدفون های بیسیم حذف نویز روی گوش کار می کند از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون