روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: هم رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدست واقعیت مجازی HTC Vive Pro با آداپتور جدید در MWC 2018 به نمایش در آمد از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدست واقعیت مجازی HTC Vive Pro با آداپتور جدید در MWC 2018 به نمایش در آمد

هم رسان: اچ تی سی پس از معرفی هدست واقعیت مجازی HTC Vive Pro خود در CES 2018 در ماه ژانویه، این بار در کنگره جهانی موبایل 2018 این هدست را همراه با یک آداپتور جدید Vive Wireless به نمایش گذاشته است، که با کمک این آداپتور کاربران می توانند به صورت بی سیم به […]

نوشته هدست واقعیت مجازی HTC Vive Pro با آداپتور جدید در MWC 2018 به نمایش در آمد اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

هم رسان: اچ تی سی پس از معرفی هدست واقعیت مجازی HTC Vive Pro خود در CES 2018 در ماه ژانویه، این بار در کنگره جهانی موبایل 2018 این هدست را همراه با یک آداپتور جدید Vive Wireless به نمایش گذاشته است، که با کمک این آداپتور کاربران می توانند به صورت بی سیم به اپلیکیشن ها و بازی های VR بپردازند.به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، اچ تی سی این هفته در خلال کنگره جهانی موبایل 2018 از هدست بی سیم جدید Vive Pro خود رونمایی کرد و از یک سبد بالون و فن های هوای گرم استفاده کرد تا تجربه ای واقعی و جذاب از سفر با بالون را برای حاضرین در این رویداد ایجاد کند.هنوز گزارشی درباره زمان توزیع و قیمت این هدست واقعیت مجازی جدید که رزلوشنی بالاتر از هدست های موجود HTC Vive ارائه می دهد منتشر نشده است. زمانی که هدست به صورت رسمی توسط اچ تی سی عرضه شود، HTC Vive Pro رزلوشن 1600 در 1440 پیکسلی ارائه خواهد داد.در صورت استفاده از آداپتور بی سیم جدید Vive ، هدست واقعیت مجازی Vive Pro به دو کابل HDMI کوتاه و یک کابل یو اس بی برای اتصال باطری به پاور که می توان آن را به کمربند وصل کرد و یا در داخل جیب قرار داد نیاز خواهد داشت. در صورتی که بخواهید از آداپتور واقعیت مجازی بی سیم جدیدVive با هدست اولیه Vive استفاده کنید، به چهار اتصال نیاز خواهید داشت که سه اتصال از هدست و یک اتصال یو اس بی از پاور خواهد بود.به محض دریافت اطلاعات جدید درباره زمان توزیع، مشخصات و قیمت هدست واقعیت مجازی جدید HTC Vive Pro و آداپتور بی سیم Vive با شما درمیان خواهیم گذاشت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدست واقعیت مجازی HTC Vive Pro با آداپتور جدید در MWC 2018 به نمایش در آمد از وب سایت هم رسان hamresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدست واقعیت مجازی HTC Vive Pro با آداپتور جدید در MWC 2018 به نمایش در آمد از وب سایت هم رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به هم رسان hamresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون