روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گویا آی تی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دانلود اپلکیشن‌های اندرویدی و iOS به رکورد ۲۷.۵ میلیارد دانلود رسید از وب سایت گویا آی تی gooyait با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دانلود اپلکیشن‌های اندرویدی و iOS به رکورد ۲۷.۵ میلیارد دانلود رسید

دانلود اپلکیشن های اندرویدی و iOS به رکورد ۲۷.۵ میلیارد دانلود رسید

نوشته دانلود اپلکیشن های اندرویدی و iOS به رکورد ۲۷.۵ میلیارد دانلود رسید اولین بار در مجله اینترنتی پیشگامان 24. پدیدار شد.

رکورد دانلود اپلیکیشن های اندروید و iOS در سه ماهه ابتدای سال ۲۰۱۸برابر ۲۷.۵ میلیارد بوده که به نسبت سال گذشته به رشد خوبی دست پیدا کرده است.بر اساس آخرین آمار منتشرشده از فروشگاه های نرم افزاری اندروید و iOS، سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ یکی از بهترین سه ماهه های گذشته بوده و این دو فروشگاه نرم افزاری توانسته اند هم از نظر دانلود و هم از نظر میزان درآمد رکوردهای خوبی را به ثبت برسانند. از ماه ژانویه تا آخر مارس، دانلود از اپ استور و گوگل پلی با ۱۰ درصد افزایش سالانه به رکورد ۲۷.۵ میلیارد دانلود دست پیدا کردند. درآمد حاصل از افزایش دانلود با ۲۲ درصد افزایش به ۱۸.۴ میلیارد دلار رسیده است.با نگاهی به آمار مجزای هر دو فروشگاه متوجه می شویم که در طول سه ماه اول سال کاربران اندروید ۱۹.۲ میلیارد بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود داشته اند درصورتی که تعداد دانلود برای کاربران اپل از اپ استور برابر با ۸.۲ میلیارد بار بوده است. به این ترتیب کاربران اندروید در حدود ۱۳۵ درصد اپلیکیشن بیشتری را دانلود کردند و این را هم اشاره کنیم که آمار دانلود از اپ استور اپل به نسبت سه ماهه چهارم سال گذشته با تغییرات ۱۰ درصدی روبه رو بوده است.اگر به میزان درآمد این دو فروشگاه نگاهی داشته باشیم، بازی عوض خواهد شد. فروشگاه اپ استور اپل در حدود ۸۵ درصد درآمد بیشتری را به نسبت گوگل پلی تجربه می کند. گوگل در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ به نسبت سه ماهه آخر سال گذشته افزایش درآمد ۲۵ درصدی را تجربه کرد و توانست فاصله خود را با اپل ۱۰ درصد کم کند. اپل هم در همین مدت مشابه، به روند رو به رشد ۲۰ درصدی دست پیدا کرده است. با توجه به آمار فوق این اولین بار است که بعد از سال ۲۰۱۶ فاصله درآمدی این دو فروشگاه به هم نزدیک می شود.اپلیکیشن های موزیک و تفریحی در گوگل پلی بیشتری رشد را داشته اند و به نسبت هرساله به اعداد قابل قبولی دست پیدا کرده اند درصورتی که در اپ استور، اپلیکیشن های سلامتی و ورزشی به نسبت سه ماهه چهارم سال قبل، رشد بسیار زیادی داشته است. به صورت میانگین کاربران هرروز نزدیک به ۳ ساعت با اپلیکیشن های مختلف سروکار دارند. این را نیز اشاره کنیم که به صورت کلی هر کاربر در هرماه با ۴۰ اپلکیشن ارتباط دارد. به صورت کلی در اپ استور و گوگلی پلی شاهد ۶.۲ میلیون اپلیکیشن هستیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان دانلود اپلکیشن‌های اندرویدی و iOS به رکورد ۲۷.۵ میلیارد دانلود رسید از وب سایت گویا آی تی gooyait با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دانلود اپلکیشن‌های اندرویدی و iOS به رکورد ۲۷.۵ میلیارد دانلود رسید از وب سایت گویا آی تی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گویا آی تی gooyait مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون