روی خط خبر

  • موبایل
  • گجت نیوز
  • آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در مسیر عرضه‌ی جهانی است

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در مسیر عرضه‌ی جهانی است از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در مسیر عرضه‌ی جهانی است

آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در راه است. بنابراین صاحبان پرچمداران سال گذشته ی این شرکت نیز می توانند از قابلیت های مدرن توسعه یافته توسط سامسونگ در گوشی خود بهره مند شوند. سامسونگ به صورت رسمی تأیید کرد که قابلیت های گلکسی اس 20 را همراه یک ...

نوشته آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در مسیر عرضه ی جهانی است اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در راه است. بنابراین صاحبان پرچمداران سال گذشته ی این شرکت نیز می توانند از قابلیت های مدرن توسعه یافته توسط سامسونگ در گوشی خود بهره مند شوند.سامسونگ به صورت رسمی تأیید کرد که قابلیت های گلکسی اس 20 را همراه یک به روزرسانی نرم افزاری به گوشی های سری نوت و اس 10 خواهد آورد. آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ ارائه کننده ی قابلیت هایی نظیر Single Take، نسخه ی بهبود یافته ی Night Mode، حالت Night Hyperlapse، حالت Pro Video، حالت Quick Share و Easy Share است که از گوشی های سری گلکسی اس 20 به ارث رسیده و تا چند روز دیگر در اختیار پرچمداران سال گذشته ی سامسونگ قرار خواهد گرفت.گوشی ساز کره ای تأیید کرده است که همه ی این قابلیت های جدید به گوشی های گلکسی اس 10 ای، اس 10 معمولی، اس 10 پلاس، نوت 10 و نوت 10 پلاس افزوده خواهد شد. البته یک استثنا در اینجا وجود دارد: حالت Night Hyperlapse و Night Mode بهبود پیدا کرده به نسخه ی نوت 10 لایت اضافه نخواهند شد. به جز این دو مورد، این گوشی نیز دیگر قابلیت ها را دریافت می کند.از دیگر قابلیت های جدید این پرچمداران نه چندان دور، می توان به فیلمبرداری 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه از طریق دوربین سلفی و فیلترهای سفارشی در اپلیکیشن دوربین و اضافه شدن دو قابلیت Clean View و Quick Crop به اپلیکیشن گالری تصاویر اشاره کرد. این به روزرسانی همچنین شامل پچ امنیتی آوریل سال 2020 نیز هست و سامسونگ نسخه ی رابط کاربری One UI را با آن به 2.1 تغییر می دهد.اندازه ی این فایل به روزرسانی در حدود 1.5 گیگابایت است و هم اکنون در اختیار کاربران کشورهای آلمان و سوئیس قرار گرفته است. اگر تا کنون نوتیفیکیشن مربوط به این آپدیت را دریافت نکرده اید، بررسی کنید شاید بتوانید از طریق بخش تنظیمات و منوی Software Update در گوشی خود، آن را به صورت دستی دانلود کنید.اگر این به روزرسانی را دریافت کرده اید، خوشحال می شویم تجربیاتتان را با ما به اشتراک بگذارید.منبع :sammobile

مطلب با عنوان آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در مسیر عرضه‌ی جهانی است از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 با همراهی قابلیت های گلکسی اس 20 در مسیر عرضه‌ی جهانی است از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون