روی خط خبر

  • موبایل
  • گجت نیوز
  • تصاویر زنده وان پلاس ۸ پرو دوربین چهارگانه و پنل حفره دار گوشی را نشان می دهند

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصاویر زنده وان پلاس ۸ پرو دوربین چهارگانه و پنل حفره دار گوشی را نشان می دهند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصاویر زنده وان پلاس ۸ پرو دوربین چهارگانه و پنل حفره دار گوشی را نشان می دهند

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از گوشی های سری OnePlus 8 شاهد افشاگری های بیشتری از آن ها هستیم. تازه ترین مورد، انتشار تصاویر زنده وان پلاس ۸ پرو برای نخستین بار است. همسو با رندرهای پیشین وان پلاس ۸ پرو در تصاویر زنده منتسب به این گوشی نیز چانه ای باریک در زیر نمایشگر و حاشیه هایی حداقلی در ... نوشته تصاویر زنده وان پلاس ۸ پرو دوربین چهارگانه و پنل حفره دار گوشی را نشان می دهند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مطلب با عنوان تصاویر زنده وان پلاس ۸ پرو دوربین چهارگانه و پنل حفره دار گوشی را نشان می دهند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصاویر زنده وان پلاس ۸ پرو دوربین چهارگانه و پنل حفره دار گوشی را نشان می دهند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون