روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مجیک کیبورد جدید اپل به جز آیپد پرو 2020، با تبلت‌های قدیمی هم سازگار است از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مجیک کیبورد جدید اپل به جز آیپد پرو 2020، با تبلت‌های قدیمی هم سازگار است

ظاهراً مجیک کیبورد جدید اپل (Apple Magic Keyboard) که همراه آیپد پرو 2020 معرفی شد، با تبلت های قدیمی اپل هم کار می کند. کمپانی اپل تأیید کرده است که مجیک کیبورد جدید معرفی شده همراه آیپد پرو 2020، فقط مختص به این نسل نیست و با تبلت های قدیمی تر اپل نیز سازگار خواهد بود. این شرکت کوپرتینویی ...

نوشته مجیک کیبورد جدید اپل به جز آیپد پرو 2020، با تبلت های قدیمی هم سازگار است اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ظاهراً مجیک کیبورد جدید اپل (Apple Magic Keyboard) که همراه آیپد پرو 2020 معرفی شد، با تبلت های قدیمی اپل هم کار می کند.کمپانی اپل تأیید کرده است که مجیک کیبورد جدید معرفی شده همراه آیپد پرو 2020، فقط مختص به این نسل نیست و با تبلت های قدیمی تر اپل نیز سازگار خواهد بود. این شرکت کوپرتینویی همراه با آیپد پرو جدید خود، از یک کیبورد جانبی جدید نیز رونمایی کرد که شکایت های کاربران در مورد کیبورد کاورهای اپل را رفع می کند و برای نخستین بار یک پد لمسی به آن اضافه شده است.این ترک پد، ارث برده شده از مجیک کیبورد به کار رفته در مک بوک پرو 16 اینچی و مک بوک ایر 2020 اپل است که شامل کلیدهای مناسب، نور پس زمینه و تراول 1 میلی متری است. آن همچنین از مکانیزم لولا کنافی استفاده می کند که تا 120 درجه قابل تنظیم خواهد بود. آن به قدری مناسب است که شما بتوانید آیپد پرو خود را روی یک میز کامپیوتر قرار دهید.این کیبورد دیگر درگاه USB-C تبلت شما را اشغال نخواهد کرد؛ این بدان معناست که کانکتور خود آیپد پرو می تواند برای اتصال حافظه های جانبی نظیر فلش USB یا گوشی شما آزاد بماند. تعجب برانگیز نیست که اپل می گوید این کیبورد بهترین عملکرد خودش را با نسخه ی 2020 آیپد پرو نشان می دهد. با این حال آیپد پرو فعلی شما نیز با آن سازگار است. مجیک کیبورد 12.9 اینچی با مدل 2018 (نسل سوم و دوم) سازگار است. درحالی که نسخه ی 11 اینچی با با نسل اول و دوم آیپد پرو سازگار خواهد بود.مدل 11 اینچی این کیبورد با قیمت 299 دلاری عرضه خواهد شد، در حالی که قیمت مدل 12.9 اینچی آن 349 دلار اعلام شده است. هر دو مدل از ماه می به فروش می روند. این تأخیر، به خاطر اضافه شدن پشتیبانی از ترک پد در آپدیت iPadOS 13.4 است. اپل این آپدیت را 24 مه (4 خرداد 99) برای تبلت های آیپد پرو خود منتشر خواهد کرد.منبع :slashgear

برچسب ها:

مطلب با عنوان مجیک کیبورد جدید اپل به جز آیپد پرو 2020، با تبلت‌های قدیمی هم سازگار است از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مجیک کیبورد جدید اپل به جز آیپد پرو 2020، با تبلت‌های قدیمی هم سازگار است از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون