روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گیم پد جدید سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی ساخته می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گیم پد جدید سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی ساخته می‌شود

پتنت هایی از گیم پد جدید سامسونگ مختص گوشی های گلکسی منتشر شده است. این دسته بازی می تواند حاصل همکاری سامسونگ و مایکروسافت باشد. طی سالیان اخیر، گوشی های هوشمند قدرتمندتر و پرظرفیت تر شده اند و حالا کاربران بیشتری به دنیای گیمینگ موبایلی قدم گذاشته اند. در سال 2014 سامسونگ یک گیم پد برای گوشی های موبایلی را ساخت. اکنون ثبت ...

نوشته گیم پد جدید سامسونگ برای گوشی های گلکسی ساخته می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پتنت هایی از گیم پد جدید سامسونگ مختص گوشی های گلکسی منتشر شده است. این دسته بازی می تواند حاصل همکاری سامسونگ و مایکروسافت باشد.طی سالیان اخیر، گوشی های هوشمند قدرتمندتر و پرظرفیت تر شده اند و حالا کاربران بیشتری به دنیای گیمینگ موبایلی قدم گذاشته اند. در سال 2014 سامسونگ یک گیم پد برای گوشی های موبایلی را ساخت. اکنون ثبت اختراع جدیدی منتشر شده که نشان می دهد گیم پد جدید سامسونگ برای گوشی های مدرن تر گلکسی در دست ساخت است.این پتنت جدید با عنوان «دستگاه کنترل الکتریکی ترمینال موبایل» توسط سامسونگ در سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) به ثبت رسیده است. با این حال برخلاف کنترلر قدیمی Samsung Wireless Gamepad که گوشی روی آن قرار می گرفت و دکمه ها در زیر آن قرار می گرفتند، مدل جدیدتر کل گوشی را در بر گرفته و دکمه های آن در دو طرف چپ و راست دیوایس حضور پیدا می کنند.شاید گوشی توسط یک شبکه ی بی سیم به دسته وصل شود، یا شاید هم به صورت فیزیکی این اتصال اتفاق می افتد. این گیم پد دارای یک خروجی صدا، ماژول سنسور و یک هپ تیک است. گفته می شود دو فن برای خنک کردن دیوایس نیز روی آن حضور دارد و سازنده یک باتری را برای انرژی بخشی به آن تعبیه کرده است.پس از اعلام همکاری سامسونگ و مایکروسافت ایکس باکس در فوریه ی گذشته، ما اکنون اعتقاد داریم که غول کره ای برنامه های بزرگی برای گیمرهای موبایلی در سر دارد. دیوید اس پارک، رئیس بخش بازاریابی بخش موبایل ایالات متحده سامسونگ در رویداد سامسونگ آنپکد 2020 رسماً اعلام کرد که این فقط آغاز راه است و همکاری با ایکس باکس برای بردن گیمینگ مبوایلی به سطح بعدی ادامه خواهد داشت.در حال حاضر اطلاعات زیادی از این دیوایس و برنامه های سامسونگ برای آن در دست نیست.منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان گیم پد جدید سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی ساخته می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گیم پد جدید سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی ساخته می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون