روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسل جدید اسپیکر هوم پاد اپل با پارچه‌های حساس به لمس عرضه می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسل جدید اسپیکر هوم پاد اپل با پارچه‌های حساس به لمس عرضه می‌شود

نسل جدید اسپیکر هوم پاد احتمالا با بدنه ای کاملا متفاوت عرضه خواهد شد. استفاده از پارچه ای با توانایی دریافت لمس، ایده ای جذاب برای طراحی بدنه اسپیکرهای هوشمند به شمار می رود. کنترلرهای اسپیکر هوشمند اپل هوم پاد در بالای گجت قرار گرفته اند. با استفاده از این دکمه ها کاربر قادر به کنترل پخش موزیک یا مدیریت سایر ...

نوشته نسل جدید اسپیکر هوم پاد اپل با پارچه های حساس به لمس عرضه می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

نسل جدید اسپیکر هوم پاد احتمالا با بدنه ای کاملا متفاوت عرضه خواهد شد. استفاده از پارچه ای با توانایی دریافت لمس، ایده ای جذاب برای طراحی بدنه اسپیکرهای هوشمند به شمار می رود.کنترلرهای اسپیکر هوشمند اپل هوم پاد در بالای گجت قرار گرفته اند. با استفاده از این دکمه ها کاربر قادر به کنترل پخش موزیک یا مدیریت سایر قابلیت های اسپیکر است. روش دیگر کنترل این اسپیکر، صدور فرمان های صوتی محسوب می شود، چرا که HomePad به دستیار مجازی هوشمند اپل سیری مجهز است. بر اساس اخبار جدید، نسل جدید اسپیکر هوم پاد با پارچه هایی منحصربه فرد و حساس به لمس ساخته خواهد شد. به این ترتیب می توان اسپیکر هوشمند را به وسیله لمس هر قسمتی از آن کنترل کرد.مجهز شدن نسل آتی اسپیکر هوشمند شرکت اپل بعد از افشای اسناد مربوط به یک پتنت ثبت شده توسط این شرکت پیش بینی شد. بر اساس توضیحات این پتنت، میزان استفاده از پارچه برای ساخت دستگاه های الکترونیکی همچون وسایل صوتی در آینده افزایش پیدا می کند. در توضیحات به عنوان نمونه، به پوشاندن بدنه اسپیکرها با استفاده از پارچه اشاره شده است. به منظور فراهم شدن امکان خروج امواج صوتی، حفره های ریزی روی پارچه ایجاد خواهد شد.طراحی یک اسپیکر به این روش، نیازمند دوختن یک سری رشته های رسانا به الیاف پارچه یا قرار دادن زیرلایه ای حساس به لمس زیر پارچه است. در صورتی که سازنده بخواهد سرتاسر بدنه را حساس به لمس و قادر به دریافت دستورات لمسی کند، هزینه ساخت گجت گران تمام خواهد شد.این نخستین مرتبه ای نیست که اخباری درباره تلاش یک شرکت حوزه فناوری برای ارائه پارچه ای هوشمند می شنویم! به عنوان نمونه ای دیگر باید به همکاری گوگل با برند تولید پوشاک معروف Levi تحت پروژه Project Jacquard با هدف تولید لباس های هوشمند اشاره کرد.منبع :ubergizmo

برچسب ها:

مطلب با عنوان نسل جدید اسپیکر هوم پاد اپل با پارچه‌های حساس به لمس عرضه می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسل جدید اسپیکر هوم پاد اپل با پارچه‌های حساس به لمس عرضه می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون