روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بررسی سرعت شارژ باتری گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ؛ بسیار سریع! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بررسی سرعت شارژ باتری گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ؛ بسیار سریع!

در این مقاله قصد داریم به بررسی سرعت شارژ باتری گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ (Samsung Galaxy S20 Ultra) همراه با آداپتور شارژ سریع 25 واتی که در داخل جعبه ی آن قرار دارد بپردازیم. گلکسی اس 20 اولترا با یک شارژر پرسرعت در داخل جعبه اش همراه است، ولی آن چقدر سریع است که بخواهد یک ...

نوشته بررسی سرعت شارژ باتری گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ؛ بسیار سریع! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در این مقاله قصد داریم به بررسی سرعت شارژ باتری گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ (Samsung Galaxy S20 Ultra) همراه با آداپتور شارژ سریع 25 واتی که در داخل جعبه ی آن قرار دارد بپردازیم.گلکسی اس 20 اولترا با یک شارژر پرسرعت در داخل جعبه اش همراه است، ولی آن چقدر سریع است که بخواهد یک باتری غول پیکر 5.000 میلی آمپر ساعتی را به شارژ کامل برساند؟ ما به بررسی سرعت شارژ باتری گوشی سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا با استفاده از آداپتور داخل جعبه پرداخته ایم و سرعت بالای آن ما را تحت تأثیر قرار داده است.آداپتوری که شما با این گوشی دریافت می کنید، یک آداپتور شارژ سریع 25 وات است که از یک کانکشن USB-C برخوردار است؛ بنابراین شما یک کابل USB-C به USB-C را نیز همراه آن در اختیار خواهید داشت. به نظر می رسد آینده ای که نیازی به استاندارد قدیمی USB-A نیست، فرا رسیده است. با تمام این تفاسیر، سرعت شارژ گوشی اس 20 اولترا چقدر است؟در 15 دقیقه: 32 درصددر 30 دقیقه: 62 درصددر 45 دقیقه: 89 درصددر 59 دقیقه: شارژ کامل 100 درصدو خبر خوب اینکه، پرچمدار جدید سامسونگ در کمتر از 1 ساعت به شارژ کامل می رسد که با توجه به باتری 5.000 میلی آمپر ساعتی در زیر قاب آن، به طرز شگفت انگیزی سریع به نظر می رسد. شما احتمالاً می دانید که حتی با خرید یک شارژر دیواری 45 وات، این گوشی سریع تر نیز شارژ می شود.منبع :phonearena

مطلب با عنوان بررسی سرعت شارژ باتری گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ؛ بسیار سریع! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بررسی سرعت شارژ باتری گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ؛ بسیار سریع! از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون