روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان این اسپیکر بی سیم سونی به یک ریموت کنترل برای تلویزیون شما تبدیل می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

این اسپیکر بی سیم سونی به یک ریموت کنترل برای تلویزیون شما تبدیل می‌شود

اسپیکر بی سیم سونی به نام SRS-LSR200 با رویکردی متفاوت معرفی شد. این اسپیکر در اصل نقش اسپیکر تلویزیون شما را ایفا می کند و می توانید به هر کجای خانه آن را برده و به محتوای تلویزیون گوش کنید. آن یک ریموت کنترل نیز برای تلویزیون شما خواهد بود. در حالی اسپیکر بی سیم سونی به ...

نوشته این اسپیکر بی سیم سونی به یک ریموت کنترل برای تلویزیون شما تبدیل می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اسپیکر بی سیم سونی به نام SRS-LSR200 با رویکردی متفاوت معرفی شد. این اسپیکر در اصل نقش اسپیکر تلویزیون شما را ایفا می کند و می توانید به هر کجای خانه آن را برده و به محتوای تلویزیون گوش کنید. آن یک ریموت کنترل نیز برای تلویزیون شما خواهد بود.در حالی اسپیکر بی سیم سونی به نام SRS-LSR200 با عمر باتری 13 ساعته به تازگی معرفی شده که در مواقع لازم به یک ریموت کنترل تبدیل می شود. از طریق همین دیوایس٬ زمانی که در آشپزخانه مشغول آشپزی هستید٬ نیازی نیست صدای تلویزیون را بی نهایت زیاد کنید تا صدای آن به گوش شما هم برسد. کافیست این اسپیکر را روشن کنید تا بتوانید محتوای تلویزیون را از طریق آن بشنوید.LSR200 به یک جفت اسپیکر استریو و یک قطعه ی مرکزی «صدای واضح» برای تنظیم فرکانس های صدای انسانی مجهز است. این اسپیکر با یک مرکز شارژر که به تلویزیون (هر تلویزیونی نه تنها تلویزیون های برند سونی) متصل می شود همراه است. این پایه می تواند اسپیکر را در عرض 3 ساعت از شارژ 0 به 100 درصد برساند. اتصال بین اسپیکر و مرکز نیز از طریق یک اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتزی برقرار می شود و می تواند نقش اسپیکرهای تلویزیون شما را ایفا کند. سونی می گوید این ریموت و اسپیکر مادون قرمز ضد آب به صورت ترکیبی وزن 630 گرم را ارائه می کند. روی آن یک جک هدفون نیز قرار گرفته است.غول ژاپنی این دیوایس نامتعارف را از 22 فوریه و با قیمت 180 دلار در کشور خود عرضه خواهد کرد.منبع :slashgear

برچسب ها:

مطلب با عنوان این اسپیکر بی سیم سونی به یک ریموت کنترل برای تلویزیون شما تبدیل می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان این اسپیکر بی سیم سونی به یک ریموت کنترل برای تلویزیون شما تبدیل می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون