روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ روی پایگاه داده geekbench قرار گرفت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ روی پایگاه داده geekbench قرار گرفت

پس از انتشار نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ پرو، حالا گوشی OnePlus 8 با شماره مدل IN2025 و تراشه ای مشابه در گیک بنچ ظاهر شده است. بر این اساس، وان پلاس 8 مانند مدل پرو از اسنپدراگون 865 قدرت می گیرد. امتیاز هر دو گوشی نیز در آزمون تک هسته و چند هسته ای، تقریبا مساوی است. این ...

نوشته نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ روی پایگاه داده Geekbench قرار گرفت اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پس از انتشار نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ پرو، حالا گوشی OnePlus 8 با شماره مدل IN2025 و تراشه ای مشابه در گیک بنچ ظاهر شده است.بر این اساس، وان پلاس 8 مانند مدل پرو از اسنپدراگون 865 قدرت می گیرد. امتیاز هر دو گوشی نیز در آزمون تک هسته و چند هسته ای، تقریبا مساوی است. این بنچمارک گیری از رم 8 گیگابایتی مدل استاندارد هم خبر می دهد؛ در حالی که وان پلاس 8 پرو با 12 گیگ رم در گیک بنچ رویت شده بود.همچنین بخوانید:نتایج بنچمارک وان پلاس 8 پرو از رم 12 گیگابایتی آن خبر می دهدالبته ممکن است نسخه 12 گیگ رم وان پلاس 8 نیز وجود داشته باشد. دیگر ویژگی مورد انتظار آن، پشتیبانی از شارژ سریع 50 وات (Warp Charge 50) است. همچنین باید ببینیم این گوشی مانند مدل پرو، نمایشگر 120 هرتزی خواهد داشت یا 90 هرتزی؟انتظار می رود در اواخر زمستان یا اوایل بهار، وان پلاس از این پرچمداران جدید خود رونمایی کند.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ روی پایگاه داده geekbench قرار گرفت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ روی پایگاه داده geekbench قرار گرفت از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون