روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 10 برای گلکسی ای 30 سامسونگ منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت اندروید 10 برای گلکسی ای 30 سامسونگ منتشر شد

آپدیت اندروید 10 برای گلکسی ای 30 سامسونگ عرضه شد. این به روزرسانی در واقع رابط کاربری One UI 2.0 را به گوشی میان رده محبوب سامسونگ گلکسی A30 می آورد. ساعاتی بعد از آغاز انتشار آپدیت اندروید 10 برای سامسونگ گلکسی ای 50 اس، نوبت به گلکسی ای 30 رسید. آپدیت سیستم عامل جدید برای Galaxy A30 ...

نوشته آپدیت اندروید 10 برای گلکسی ای 30 سامسونگ منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

آپدیت اندروید 10 برای گلکسی ای 30 سامسونگ عرضه شد. این به روزرسانی در واقع رابط کاربری One UI 2.0 را به گوشی میان رده محبوب سامسونگ گلکسی A30 می آورد.ساعاتی بعد از آغاز انتشار آپدیت اندروید 10 برای سامسونگ گلکسی ای 50 اس، نوبت به گلکسی ای 30 رسید. آپدیت سیستم عامل جدید برای Galaxy A30 قرار بود ماه پیش منتشر شود، اما به دلایلی به تعویق افتاد. آپدیت اندروید 10 برای Galaxy A30 ابتدا برای کاربران این گوشی در کشور هند منتشر شده است.همانند سایر دستگاه های سامسونگ مجهز به اندروید 10، سیستم عامل جدید Galaxy A30 نیز مبتنی بر رابط کاربری One UI 2.0 توسعه پیدا کرده است. پشتیبانی از نسخه جدید رابط کاربری مبتنی بر ژست های حرکتی، دارک مود سرتاسری، نسخه جدید ابزار Digital Wellbeing و سایر تغییرات اندروید 10 در مقایسه با اندروید 9 با دریافت به روزرسانی جدید به گوشی گلکسی A30 افزوده می شوند.همچنین بخوانید:بررسی ویدیویی اندروید 10 ؛ نگاهی به قابلیت های جدید سیستم عامل محبوب گوگلورژن آپدیت A305FDDU4BTB3 بوده و حجم آن 1.4 گیگابایت است. در این به روزرسانی نرم افزاری پچ امنیتی ماه فوریه نیز گنجانده شده است. گفتنی است پچ امنیت، هر سه ماه یک مرتبه برای سامسونگ گلکسی ای 30 منتشر می شود.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 10 برای گلکسی ای 30 سامسونگ منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 10 برای گلکسی ای 30 سامسونگ منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون