روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اینفوگرافی‌های رسمی سامسونگ برای خانواده گلکسی s20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اینفوگرافی‌های رسمی سامسونگ برای خانواده گلکسی s20 منتشر شد

اینفوگرافی های رسمی سامسونگ برای خانواده گلکسی S20 منتشر شد. این خانواده شامل سه عضو گلکسی اس 20، اس 20 پلاس و اس 20 اولترا است که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهید شد. سرانجام گوشی های خانواده گلکسی S20 سامسونگ رونمایی شدند. ما از مدت ها قبل انتظار ملاقات با گلکسی اس 20، اس 20 پلاس ...

نوشته اینفوگرافی های رسمی سامسونگ برای خانواده گلکسی S20 منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اینفوگرافی های رسمی سامسونگ برای خانواده گلکسی S20 منتشر شد. این خانواده شامل سه عضو گلکسی اس 20، اس 20 پلاس و اس 20 اولترا است که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهید شد.سرانجام گوشی های خانواده گلکسی S20 سامسونگ رونمایی شدند. ما از مدت ها قبل انتظار ملاقات با گلکسی اس 20، اس 20 پلاس و اس 20 اولترا را داشتیم تا سرانجام دو شب پیش سامسونگ در رویداد Unpacked 2020 خود که در سان فرانسیسکو برگزار شد از آن ها پرده برداری کرد. ما همچنین فرصت این را داشتیم تا دقایقی این محصولات مدرن را در دست بگیریم و بررسی کنیم که نتایج آن را می توانید در مقاله های بررسی اولیه سامسونگ گلکسی S20 و +S20 ؛ دو برادر با دوربین هایی عالی و نگاه نزدیک به گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ (Galaxy S20 Ultra) مشاهده کنید.حال با گذشت 2 روز از این رویداد، سامسونگ اینفوگرافی های رسمی مربوط به اعضای این خانواده را منتشر کرده که به مهم ترین مشخصات فنی این گوشی ها اشاره دارند.منبع :sammobile

مطلب با عنوان اینفوگرافی‌های رسمی سامسونگ برای خانواده گلکسی s20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اینفوگرافی‌های رسمی سامسونگ برای خانواده گلکسی s20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون