روی خط خبر

  • موبایل
  • گجت نیوز
  • با پیش خرید سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس، یک جفت گلکسی بادز پلاس هدیه بگیرید!

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با پیش خرید سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس، یک جفت گلکسی بادز پلاس هدیه بگیرید! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با پیش خرید سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس، یک جفت گلکسی بادز پلاس هدیه بگیرید!

گلکسی بادز پلاس

پوستری از گوشی های خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 (Galaxy S20) به بیرون درز کرده است که با نمایش یک هدیه، مشتریان را به پیش خرید مدل های اولترا و پلاس دعوت می کند. مراسم رونمایی از پرچمداران جدید سامسونگ در تاریخ 22 بهمن برگزار می شود.  عکس تازه ای که افشاگر معروف «ایوان بلس» به اشتراک گذاشته؛ یک جفت ...

نوشته با پیش خرید سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس، یک جفت گلکسی بادز پلاس هدیه بگیرید! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پوستری از گوشی های خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 (Galaxy S20) به بیرون درز کرده است که با نمایش یک هدیه، مشتریان را به پیش خرید مدل های اولترا و پلاس دعوت می کند.مراسم رونمایی از پرچمداران جدید سامسونگ در تاریخ 22 بهمن برگزار می شود. عکس تازه ای که افشاگر معروف «ایوان بلس» به اشتراک گذاشته؛ یک جفت گلکسی بادز پلاس را هدیه پیش خرید گلکسی اس 20 اولترا و گلکسی اس ۲۰ پلاس معرفی کرده است.این تصویر همسو با رندرهایی که پیش تر دیده بودیم، طراحی ماژول دوربین گوشی ها را نشان می دهد. آن طور که پیداست، مدل اولترا قابلیت بزرگ نمایی 100x یا به قول سامسونگ، زوم فضایی دارد. سنسور اصلی آن هم که باید 108 مگاپیکسلی باشد.همچنین بخوانید:نگاهی به قیمت گوشی های گلکسی اس 20 و گلکسی زد فلیپ سامسونگاما از سایر مشخصات خانواده گلکسی S20 باید به تراشه اسنپدراگون 865 (در برخی کشورها)، حداکثر 16 گیگ رم و صفحه نمایش 120 هرتزی اشاره کنیم. در مورد گلکسی بادز پلاس هم شایعاتی از افزایش عمر باتری و بهبود کیفیت مکالمه در قیاس با مدل اورجینال Galaxy Buds شنیده می شود. با توجه به احتمال حذف جک هدفون در پرچمداران جدید سامسونگ، این ویژگی های ارتقایافته دارای اهمیت دوچندانی هستند.منبع :engadget

مطلب با عنوان با پیش خرید سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس، یک جفت گلکسی بادز پلاس هدیه بگیرید! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با پیش خرید سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس، یک جفت گلکسی بادز پلاس هدیه بگیرید! از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون