روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امکان دایرکت زدن در نسخه وب اینستاگرام فراهم می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امکان دایرکت زدن در نسخه وب اینستاگرام فراهم می‌شود

اخیرا Instagram امکانات تازه ای را به بومرنگ اضافه کرد و حالا روی قابلیت مهم دیگری کار می کند. ظاهرا به زودی کاربران می توانند از نسخه وب اینستاگرام هم پیام دایرکت ارسال کنند. پیش تر دایرکت زدن فقط از طریق اپلیکیشن امکان پذیر بود و نسخه وب اینستاگرام چنین قابلیتی نداشت. هم اکنون کاربران محدودی به این امکان دسترسی پیدا ...

نوشته امکان دایرکت زدن در نسخه وب اینستاگرام فراهم می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اخیرا Instagram امکانات تازه ای را به بومرنگ اضافه کرد و حالا روی قابلیت مهم دیگری کار می کند. ظاهرا به زودی کاربران می توانند از نسخه وب اینستاگرام هم پیام دایرکت ارسال کنند.پیش تر دایرکت زدن فقط از طریق اپلیکیشن امکان پذیر بود و نسخه وب اینستاگرام چنین قابلیتی نداشت. هم اکنون کاربران محدودی به این امکان دسترسی پیدا کرده اند و پس از پایان روند آزمایشی، سایرین نیز از آن بهره مند خواهند شد.همچنین بخوانید:بومرنگ اینستاگرام به ابزار برش ویدیو و سه افکت جدید مجهز شداینستاگرام هنوز زمان مشخصی را اعلام نکرده است؛ ولی این احتمال وجود دارد که در کمتر از دو هفته آینده، امکان دایرکت زدن از نسخه ی وب فراهم شود. فعال سازی این قابلیت، با اضافه شدن یک آیکون جدید Direct همراه است. پس از آن، کاربران می توانند از طریق وب سایت اینستاگرام پیام های خصوصی خود را ببینند، به آن ها پاسخ دهند و چت های دو نفره یا گروهی ایجاد کنند.البته مانند اپلیکیشن موبایل اینستاگرام، متاسفانه اینجا هم چت ها با رمزنگاری سرتاسری (end-to-end encryption) محافظت نمی شوند.منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان امکان دایرکت زدن در نسخه وب اینستاگرام فراهم می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امکان دایرکت زدن در نسخه وب اینستاگرام فراهم می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون