روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مقایسه ابعاد گوشی‌های سری گلکسی s20 با سایر اسمارت‌فون‌ها از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مقایسه ابعاد گوشی‌های سری گلکسی s20 با سایر اسمارت‌فون‌ها

سامسونگ ماه آینده سری گلکسی S20 را معرفی خواهند کرد. تاکنون اطلاعات زیادی از این گوشی های Galaxy S20 منتشر شده است. در حال حاضر ابعاد این گوشی های به چالش کشیده شده. با نزدیک شدن به زمان معرفی گوشی های سری گلکسی S20 ، حجم گزارشات مربوط به آن ‎ ها بیش تر شده است. به تازگی ویدیویی منتشر شده که در ...

نوشته مقایسه ابعاد گوشی های سری گلکسی S20 با سایر اسمارت فون ها اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

سامسونگ ماه آینده سری گلکسی S20 را معرفی خواهند کرد. تاکنون اطلاعات زیادی از این گوشی های Galaxy S20 منتشر شده است. در حال حاضر ابعاد این گوشی های به چالش کشیده شده.با نزدیک شدن به زمان معرفی گوشی های سری گلکسی S20 ، حجم گزارشات مربوط به آن ‎ ها بیش تر شده است. به تازگی ویدیویی منتشر شده که در آن شخصی از توسعه دهندگان XDA، با توجه به رندر های منتشرشده از گوشی های جدید سامسونگ، آن ها را با استفاده از دستگا ه های چاپ سه بعدی تولید کرده و ابعاد آن را با دیگر گوشی های موجود مقایسه می کند.سامسونگ گلکسی اس 20، سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس و سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا ماه آینده رونمایی خواهند شد. در نمای کلی، گوشی های سری گلکسی S20 کمی باریک تر از قبل خواهند بود و انحنای لبه های آن خیلی زیاد نیست. در حالی که پنل پشتی این گوشی انحنا و طراحی موجود در گلکسی نوت 10 را حفظ می کند و با این وجود، امکان استفاده بهتر و راحت تر آن را فراهم آورده است.در مقایسه گلکسی اس 20 با گلکسی اس 10، نسل جدید اندکی بلندتر و کشیده تر شده است که به دلیل نسبت تصویر 20 به 9 است. این نوع طراحی انتظار ما را برای کارایی راحت تر این دستگاه افزایش داده است.گلکسی اس 20 پلاس در مقابل گلکسی اس 10 پلاس اندکی جمع و جور تر به نظر می رسد. طراحی ظاهری اندکی تغییر کرده اما عملکرد به طور کلی بهتر خواهد شد. تولیدکننده ویدیو به حذف دکمه ی Bixby اشاره نکرده اما ظاهرا این دکمه در سری جدید وجود نخواهد داشت. کلید کنترل حجم صدا اکنون به بالای دکمه پاور و در سمت راست بدنه انتقال پیداکرده است.اما در مورد گلکسی اس 20 اولترا می توان گفت که جذاب ترین نسخه ی سه گانه جدید سامسونگ است. با توجه به ابعاد بزرگ صفحه نمایش، این گوشی بدنه ی بسیار غول پیکری خواهد داشت. قطعا با چیزی بزرگ تر از گلکسی نوت 10 روبه رو خواهیم بود. حتی گوشی وان پلاس 7 پرو که دستگاه بزرگی نسبت به استاندارد های فعلی به حساب می آید، اندازه کوچک تری نسبت به گلکسی اس 20 اولترا دارد. دانلود ویدیومنبع :gsmarena

مطلب با عنوان مقایسه ابعاد گوشی‌های سری گلکسی s20 با سایر اسمارت‌فون‌ها از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مقایسه ابعاد گوشی‌های سری گلکسی s20 با سایر اسمارت‌فون‌ها از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون