روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ گلکسی بادز پلاس با باتری بزرگ‌تر؛ اما بدون قابلیت حذف نویز می‌آید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ گلکسی بادز پلاس با باتری بزرگ‌تر؛ اما بدون قابلیت حذف نویز می‌آید

پیش تر گفته می شد ایرباد جدید گلکسی بادز پلاس سامسونگ (+Galaxy Buds)، قابلیت حذف نویز فعال یا ANC خواهد داشت؛ ولی بر اساس یک گزارش جدید، این گونه نیست. انتظار می رود سامسونگ همزمان با معرفی  خانواده گلکسی اس 20 در تاریخ 22 بهمن، از گلکسی بادز پلاس هم رونمایی کند. حالا تازه ترین اطلاعات، از بزرگ تر شدن باتری ...

نوشته سامسونگ گلکسی بادز پلاس با باتری بزرگ تر؛ اما بدون قابلیت حذف نویز می آید اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پیش تر گفته می شد ایرباد جدید گلکسی بادز پلاس سامسونگ (+Galaxy Buds)، قابلیت حذف نویز فعال یا ANC خواهد داشت؛ ولی بر اساس یک گزارش جدید، این گونه نیست.انتظار می رود سامسونگ همزمان با معرفی خانواده گلکسی اس 20 در تاریخ 22 بهمن، از گلکسی بادز پلاس هم رونمایی کند. حالا تازه ترین اطلاعات، از بزرگ تر شدن باتری این گجت حکایت دارند.گلکسی بادز اورجینال، دارای یک باتری با ظرفیت 58mAh است که امکان پخش بی وقفه موسیقی به مدت 4 ساعت را فراهم می کند؛ در حالی که مدل پلاس، باتری 85 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت و با هر بار شارژ، 12 ساعت کار خواهد کرد.همچنین بخوانید:مقایسه ایرباد اپل ایرپادز و سامسونگ گلکسی بادزاما مشکلی که در ایرباد فعلی سامسونگ حتی پس از آپدیت های فراوان رفع نشده، کیفیت صدا هنگام مکالمه تلفنی است؛ گویی که صدای شما از زیر آب به گوش مخاطب می رسد و صداهای زائد محیط هم به آن سوی خط منتقل می شوند. ظاهرا در گلکسی بادز پلاس هم خبری از حذف نویز فعال نیست؛ ولی این گجت به جای دو میکروفون، دارای چهار میکروفون خواهد بود. باید ببینیم با این تغییر، مشکل رفع خواهد شد یا خیر؟منبع :gsmarena

مطلب با عنوان سامسونگ گلکسی بادز پلاس با باتری بزرگ‌تر؛ اما بدون قابلیت حذف نویز می‌آید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ گلکسی بادز پلاس با باتری بزرگ‌تر؛ اما بدون قابلیت حذف نویز می‌آید از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون