روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شیائومی طراحی یک دوربین پاپ آپ 7 سنسوری را ثبت اختراع کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شیائومی طراحی یک دوربین پاپ آپ 7 سنسوری را ثبت اختراع کرد

پتنت جدید شیائومی به طراحی دوربین پاپ برای گوشی های هوشمند اختصاص دارد. یکی از ایده های کمپانی چینی، استفاده از مکانیسم پاپ آپ 7 سنسوری است. معمولا از روی پتنت ها می توان دریافت که تولیدکنندگان گوشی های هوشمند، پشت درهای بسته مشغول کار روی چه چیزهایی هستند. البته می دانیم که ثبت اختراع همیشه به معنای تولید تجاری محصول ...

نوشته شیائومی طراحی یک دوربین پاپ آپ 7 سنسوری را ثبت اختراع کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پتنت جدید شیائومی به طراحی دوربین پاپ برای گوشی های هوشمند اختصاص دارد. یکی از ایده های کمپانی چینی، استفاده از مکانیسم پاپ آپ 7 سنسوری است.معمولا از روی پتنت ها می توان دریافت که تولیدکنندگان گوشی های هوشمند، پشت درهای بسته مشغول کار روی چه چیزهایی هستند. البته می دانیم که ثبت اختراع همیشه به معنای تولید تجاری محصول نیست؛ ولی جالب خواهد بود اگر شیائومی واقعا یک گوشی هوشمند را با دوربین پاپ آپ 7 سنسوری عرضه کند.این پتنت که در اداره مالکیت معنوی چین به ثبت رسیده، رویکرد تازه ای را در طراحی ماژول دوربین نشان می دهد؛ به طوری که تمام دوربین های جلو و عقب، روی یک مکانیسم پاپ آپ سوار هستند. دوربین سلفی، دوگانه است (تصویر سمت چپ)؛ اما برای دوربین های عقب، به سه طرح مختلف فکر شده که شامل مجموعه دوگانه، سه گانه و پنج گانه می شود.همچنین بخوانید:پتنت اوپو برای یک گوشی با دوربین پاپ آپ جانبی ثبت شدهمچنین می توانیم ببینیم که مکانیسم پاپ آپ، پهنای زیادی دارد و بخش زیادی از فضای بالای صفحه نمایش را اشغال کرده است.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان شیائومی طراحی یک دوربین پاپ آپ 7 سنسوری را ثبت اختراع کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شیائومی طراحی یک دوربین پاپ آپ 7 سنسوری را ثبت اختراع کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون