روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی ویوو اپکس 2020 در کنگره جهانی موبایل به نمایش درمی‌آید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی ویوو اپکس 2020 در کنگره جهانی موبایل به نمایش درمی‌آید

چند سال است که Vivo پیشرفت های تکنولوژیکی خود را با گوشی های مفهومی سری APEX به رخ می کشد. کمپانی چینی امسال نیز با ویوو اپکس 2020 در کنگره جهانی موبایل حضور خواهد یافت. بر اساس دعوت نامه های ارسال شده، سومین گوشی ویوو اپکس روز چهارم اسفند (23 فوریه) در بارسلونا رونمایی خواهد شد؛ یعنی یک روز قبل ...

نوشته گوشی ویوو اپکس 2020 در کنگره جهانی موبایل به نمایش درمی آید اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

چند سال است که Vivo پیشرفت های تکنولوژیکی خود را با گوشی های مفهومی سری APEX به رخ می کشد. کمپانی چینی امسال نیز با ویوو اپکس 2020 در کنگره جهانی موبایل حضور خواهد یافت.بر اساس دعوت نامه های ارسال شده، سومین گوشی ویوو اپکس روز چهارم اسفند (23 فوریه) در بارسلونا رونمایی خواهد شد؛ یعنی یک روز قبل از اینکه MWC 2020 به روی عموم گشایش یابد.از بین دو مدل قبلی APEX، فقط اولی بود که با نام ویوو نکس وارد بازار شد؛ دستگاهی مجهز به دوربین پاپ آپ و حسگر اثر انگشت درون صفحه ای. اما دومین مدل که هیچ درگاهی نداشت و دارای فضای بیشتری برای سنسور اثر انگشت بود، هنوز در دسترس مشتریان قرار نگرفته است.معمولا محصولات ویوو با طراحی منحصر به فرد خود شناخته می شوند. برخی از رکوردها نیز در اختیار این کمپانی بوده یا هست؛ مثلا ویوو ایکس 5 مکس با ضخامت 4.75 میلی متری، باریک ترین گوشی هوشمند دنیاست. یا ویوو ایکس 20 پلاس که اولین موبایل با حسگر اثر انگشت درون صفحه ای بود. خود ویوو اپکس هم نخستین اسمارت فون بود که به دوربین سلفی پاپ آپ تجهیز شد.حالا باید ببینیم ویوو اپکس 2020 چه ویژگی های نوآورانه ای خواهد داشت. شعار درج شده روی دعوت نامه مراسم رونمایی (Empower the Next)، سرنخ چندانی به ما نمی دهد؛ ولی شاید با یک دوربین سلفی زیر نمایشگر یا نوعی سیستم زوم هیبرید مواجه شویم.منبع :gizchina

برچسب ها:

مطلب با عنوان گوشی ویوو اپکس 2020 در کنگره جهانی موبایل به نمایش درمی‌آید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی ویوو اپکس 2020 در کنگره جهانی موبایل به نمایش درمی‌آید از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون