روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصویری از محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصویری از محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو به بیرون درز کرد

عکس تازه ای که به محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو (Huawei P40 Pro) منتسب است، برخی از مولفه های طراحی این پرچمدار را نشان می دهد. انتظار می رود هواوی در هفته ها یا ماه های پیش رو، از پرچمداران سری P40 رونمایی کند؛ پس عجیب نیست که هر چه به جلو می رویم، با افشاگری های بیشتری مواجه می شویم. اما چیزی که ...

نوشته تصویری از محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو به بیرون درز کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

عکس تازه ای که به محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو (Huawei P40 Pro) منتسب است، برخی از مولفه های طراحی این پرچمدار را نشان می دهد.انتظار می رود هواوی در هفته ها یا ماه های پیش رو، از پرچمداران سری P40 رونمایی کند؛ پس عجیب نیست که هر چه به جلو می رویم، با افشاگری های بیشتری مواجه می شویم. اما چیزی که از محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو می توانیم برداشت کنیم، گوشه های گرد شده و کناره های خمیده ی آن است. همچنین به نظر نمی رسد صفحه نمایش این پرچمدار، به بزرگی هواوی میت 30 پرو باشد.گفته می شود هواوی پی ۴۰ پرو برای افزایش نسبت نمایشگر به بدنه، دارای طراحی تمام صفحه خواهد بود و با پنل حفره دار خود، از دوربین سلفی میزبانی خواهد کرد.همچنین گزارش های قبلی، به وجود دوربین Ultra Vision (یا سوپر ویژن) با یک سنسور 51.2 مگاپیکسلی در آن اشاره داشتند. پشتیبانی از فناوری شارژ وایرلس EasyCharge و فست شارژ کابلی، از دیگر مشخصات منتسب به هواوی پی 40 پرو به شمار می روند.همچنین بخوانید:هواوی پی 40 در سه مدل معرفی خواهد شدپیش تر رندرهای قاب محافظ گوشی را نیز دیده بودیم که از وجود یک ماژول مستطیل شکل در پنل پشتی با پنج دوربین و درگاه USB-C در لبه پایینی خبر می دادند.منبع :gizmochina

برچسب ها:

مطلب با عنوان تصویری از محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصویری از محافظ نمایشگر هواوی پی 40 پرو به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون