روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وان پلاس از یک صفحه نمایش 120 هرتزی qhd oled رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وان پلاس از یک صفحه نمایش 120 هرتزی qhd oled رونمایی کرد

کمپانی وان پلاس با برگزاری رویدادی در چین، از صفحه نمایش 120 هرتزی خود رونمایی کرد. انتظار می رود پنل اولد جدید در گوشی وان پلاس 8 پرو مورد استفاده قرار بگیرد. به گفته ی «پیتی لائو» مدیرعامل وان پلاس، این تکنولوژی از مرحله تحقیق و توسعه عبور کرده و آماده ی بهره برداری است. مهم ترین ویژگی این صفحه ...

نوشته وان پلاس از یک صفحه نمایش 120 هرتزی QHD OLED رونمایی کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی وان پلاس با برگزاری رویدادی در چین، از صفحه نمایش 120 هرتزی خود رونمایی کرد. انتظار می رود پنل اولد جدید در گوشی وان پلاس 8 پرو مورد استفاده قرار بگیرد.به گفته ی «پیتی لائو» مدیرعامل وان پلاس، این تکنولوژی از مرحله تحقیق و توسعه عبور کرده و آماده ی بهره برداری است. مهم ترین ویژگی این صفحه نمایش را باید نرخ تازه سازی 120 هرتزی آن بدانیم که عملکرد روان را تضمین می کند. نرخ نمونه برداری تاچ 240 هرتزی و زمان رندرینگ 8.3 میلی ثانیه ای برای هر فریم، از دیگر ویژگی های ممتاز آن محسوب می شوند.وان پلاس در تشریح فناوری خود از عبارت Smooth Chain هم استفاده کرده است. این در واقع به ترکیبی از بهینه سازی های نرم افزاری و سخت افزاری اشاره دارد که فاصله بین لمس تا پاسخ دهی صفحه نمایش را به حداقل ممکن می رساند. همچنین تدابیری برای روان سازی تصویر هنگام گیمینگ اتخاذ شده که ظاهرا بی شباهت به فناوری GPU Turbo در گوشی های هواوی نیست.همچنین بخوانید:گوشی ریلمی X50 5G با نمایشگر 120 هرتز و رابط کاربری سفارشی ColorOS معرفی شداما MEMC را هم نباید از قلم بیندازیم. این نوعی قابلیت پردازشی و جبرانی برای فریم گذاری هوشمند در ویدیوهایی با نرخ فریم پایین تر است تا در حد ویدیوهایی با نرخ 120 فریم بر ثانیه به نمایش درآیند. برای این کار وان پلاس (یا به عبارت دقیق تر، تامین کننده ی آن) از یک چیپ اختصاصی در صفحه نمایش 120 هرتزی خود استفاده کرده است.کمپانی چینی دقت این صفحه نمایش را نیز بسیار بالا می داند. به ادعای وان پلاس در سنجش دقیق JNCD، عدد 0.8 برای آن ثبت شده و این در حالی است که هر عددی کمتر از 1 در این مقیاس اندازه گیری، عالی محسوب می شود.البته وان پلاس اشاره ای به پشتیبانی از HDR نکرد و به نظر می رسد منتظر دریافت تاییدیه باشد. در نهایت باید بگوییم که این یک پنل 10 بیت واقعی با پشتیبانی از 1.07 میلیارد رنگ توصیف شده و سطح روشنایی آن از 1024 به 4096 ارتقا یافته است؛ چیزی که برای نمایش محتوای HDR مفید خواهد بود.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان وان پلاس از یک صفحه نمایش 120 هرتزی qhd oled رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وان پلاس از یک صفحه نمایش 120 هرتزی qhd oled رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون