روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بروز شواهدی از یک گوشی مرموز با دوربین 256 مگاپیکسلی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بروز شواهدی از یک گوشی مرموز با دوربین 256 مگاپیکسلی

یک افشاگر چینی، تصویری را به اشتراک گذاشته است که از وجود دوربین 256 مگاپیکسلی در یک گوشی هوشمند خبر می دهد. البته از نام یا مدل این موبایل مرموز بی خبریم. صنعت گوشی های هوشمند در بخش دوربین با سرعت زیادی در حال رشد است. امروزه اکثر پرچمداران از سنسور اصلی 48 یا 64 مگاپیکسلی استفاده می کنند ...

نوشته بروز شواهدی از یک گوشی مرموز با دوربین 256 مگاپیکسلی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

یک افشاگر چینی، تصویری را به اشتراک گذاشته است که از وجود دوربین 256 مگاپیکسلی در یک گوشی هوشمند خبر می دهد. البته از نام یا مدل این موبایل مرموز بی خبریم.صنعت گوشی های هوشمند در بخش دوربین با سرعت زیادی در حال رشد است. امروزه اکثر پرچمداران از سنسور اصلی 48 یا 64 مگاپیکسلی استفاده می کنند و حتی اخیرا سنسور 108 مگاپیکسلی سامسونگ وارد محصولات شیائومی شد. حالا ظاهرا گوشی رکوردشکن دیگری با یک دوربین 256 مگاپیکسلی در راه است.البته هنوز هیچ گزارشی از ساخت سنسور 256 مگاپیکسلی منتشر نشده؛ ولی بلاگر معروف چینی (Digital chat station) عکسی را منتشر کرده است که رابط کاربری دوربین یک گوشی را در حالت 256MP نشان می دهد. اگر وجود سنسور 256 مگاپیکسلی در این دستگاه واقعیت داشته باشد، در هفته های آتی چیزهای بیشتری از آن خواهیم شنید.ناگفته نماند که پیکسل های بیشتر، همیشه به معنای تصاویر بهتر نیست و فاکتورهای دیگری هم دخیل هستند؛ ولی هرچه رقم مگاپیکسل یک دوربین بالاتر باشد، شانس گرفتن عکس هایی با جزئیات دقیق افزایش می یابد.همچنین بخوانید:دوربین گلکسی اس 20 پلاس فاقد سنسور 108 مگاپیکسلی خواهد بود!یکی از رقبای بالقوه برای سنسور 108 مگاپیکسلی سامسونگ را باید سنسور 60 مگاپیکسلی IMX686 سونی بدانیم. این سنسور هم مانند رقیب خود برای ترکیب پیکسل ها، از فناوری Quad-Bayer استفاده می کند. نتیجه کار، خلق تصاویر 15 مگاپیکسلی واقعی است. انتظار می رود این محصول سونی، بزرگ نمایی فوق العاده ای را برای دوربین گوشی ها به ارمغان بیاورد و در سال جاری، وارد چندین موبایل رده بالا بشود.منبع :gizchina

برچسب ها:

مطلب با عنوان بروز شواهدی از یک گوشی مرموز با دوربین 256 مگاپیکسلی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بروز شواهدی از یک گوشی مرموز با دوربین 256 مگاپیکسلی از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون